۸۵۱ ناجی در طرح دریای مازندران فعالیت می کنند

نسیم ورزش: رئیس هیات نجات غریق مازندران در جلسه طرح دریا از فعالیت ۸۵۱ ناجی در طرح دریای استان مازندران خبر داد.

ناجیان غریق

 ابوالفضل خواجه وندی با بیان اینکه در یک استخر ۵۰ متری سرپوشیده چهار ناجی حضور دارند، بیان داشت: مدیران طرح باید ارتباط و تعامل با  روسا ادارات ورزش و جوانان و هیئت نجات غریق داشته باشند.

رئیس هیئت نجات غریق مازندران گفت: برای رفاه بهتر ناجیان ۳۰۰ سایبان و چتر هم رنگ در ساحل دریا برای ناجیان غریق با همکاری استانداری در نظر گرفته می شود.

در ادامه فرشاد آذری رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر از فعالیت ۱۵۰ ناجی در ساحل بابلسر خبر داد و گفت: پرداخت حقوق ناجیان، تجهیزات و امکانات و بیمه ناجیان از مهمترین مشکلات در طرح دریا است.

اسماعیل پهلوان رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد نیز با اشاره به رعایت نکات ایمنی و هشداری گردشگران در طرح دریا گفت: محمودآباد ۳۰ کیلومتر ساحل و ۹۵ نقطه دسترسی به ساحل دریا دارد.

همچنین امین شکوهی رئیس اداره ورزش و جوانان تنکابن از برداشت بی رویه و ساخت ساز غیر مجاز در سواحل خبر داد و بیان داشت: شنا در خارج از ممنوعه طرح دریا برای گردشگران و مسافران باید با افزایش ناجی و همچنین با همکاری سازمان ها جلوگیری شود.

مختار مهدوی رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود با اشاره به کمبود نیرو و مشکلات سخت افزاری در طرح دریا افزود: اگر همه دستگاه ها متولی با هم هماهنگ و تعامل داشته باشند مشکلات طرح دریا در سطح ساحل مازندران اندک می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو