۷۰ مربی کشور در کارگاه دانش‌افزایی سوادکوه‌شمالی حضور دارند

 
نسیم ورزش: رئیس هیئت کشتی سوادکوه‌شمالی از حضور ۷۰ مربی کشتی از شش استان کشور در کارگاه دانش‌افزایی سوادکوه‌شمالی به مدت شش روز خبر داد.


حامد عباس‌پور در حاشیه کارگاه دانش‌افزایی مربیان منطقه یک آموزشی کشتی کشور با اشاره به لزوم برگزاری مستمر کلاس‌های باز‌آموزی، گفت: برگزاری کلاس‌های مستمر باز‌آموزی فرصت مناسبی برای استفاده از دانش جدید و مرور فنون کشتی است.

وی با بیان اینکه کلاس باز‌آموزی مربیان کشتی فعال شمال کشور در شش روز برگزار می‌شود، افزود: حدود ۷۰ مربی درجه سه و دو و یک از شش استان مازندران، گلستان، خراسان‌رضوی، خراسان‌شمالی، خراسان‌جنوبی و سمنان در سالن ورزشی چندمنظوره مرحوم هادی خبیری شهر شیر‌گاه شهرستان سوادکوه‌شمالی در حال برگزاری است.

رئیس هیئت کشتی سوادکوه‌شمالی از برگزاری تفکیک‌شده کلاس‌های درجات مختلف مربیان کشتی خبر داد و خاطرنشان کرد: مجید ترکان، عسگر موسوی، هادی حبیبی، حبیب کاکاجی، معتمدی به عنوان مدرسان این دوره حضور دارند.

عباس‌پور به موضوعات کارگاه دانش‌افزایی مربیان منطقه یک آموزشی کشتی کشور اشاره و اظهار کرد: تجزیه و تحلیل عملی اولویت‌های فنی «تکنیکی، تاکتیکی و مدیریتی»، کشتی کشور با توجه به مقررات فنی UWW و اهداف تمرینی اردوهای تیم‌های ملی در رده‌های سنی جوانان و بزرگ‌سالان و آموزش نظری با موضوع تغذیه کاربردی قبل و بعد از وزن‌کشی، اصول آمادگی جسمانی و برنامه‌ریزی ویژه کشتی در این کارگاه تدریس شده است.

وی با تقدیر از رئیس آموزش و پرورش سوادکوه‌شمالی برای حمایت از برگزاری کارگاه کشوری کشتی، اضافه کرد: از محبوب قبادیان مدیرعامل باشگاه صدرا در حمایت از برگزاری کارگاه دانش‌افزایی مربیان سوادکوه‌شمالی تشکر می‌کنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو