فینال مسابقات آزاد تیراندازی و اهداف پروازی استان مازندران با معرفی نفرات برتر به پایان رسید/ خبرنگار: زهره اسماعیلی

این دوره از رقابتها در ۲۹ فروردین ماه در بخش آقایان و بانوان در سالن تیراندازی ایثار با حضور ۶۴ شرکت کننده در دوبخش تفنگ و تپانچه بادی در دو رده جوانان و بزرگسالان برگزار شد که طی آن نفرات برتر معرفی و شناخته شدند.

 در تپانچه بادی آقایان رده سنی زیر ۲۱ سال ، محسن عشیری ، محمد عبدالهی و پرهام سلیمان تبار به ترتیب جایگاه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

 در تپانچه بادی آقایان رده سنی بزرگسالان نیز، سید میلاد اوصیالقب ، رجبعلی برزگر و فرهاد امیری به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم ایستادند.

 در رده سنی زیر ۲۱ سال تفنگ بادی آقایان ، یاسین هادیزاده ، سید عرفان بوداغی و محمد حسین پور به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

 در همین رشته و رده سنی بزرگسالان نیز، احمد علی فرمانبر ، عبدالرضا قریشی و احمد سبزی به ترتیب در مکان های اول تا سوم قرار گرفتند.

در تپانچه بادی بانوان رده سنی زیر ۲۱ سال ، مهدیسا برزگر ، مهدیه رستمیان و آتوسا رضایی خناری به ترتیب جایگاه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

 در تپانچه بادی بانوان رده سنی بزرگسالان نیز، فائزه فتحعلی پور ، مریم مسلط و ملیحه فضلی به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم ایستادند.

در رده سنی زیر ۲۱ سال تفنگ بادی بانوان ، کیمیا نجفی امیری ، نیلوفر عابدینی ، و سیده مهنا سید پور شکتائی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

 در همین رشته و رده سنی بزرگسالان نیز، فاطمه شایسته راد ، مینا لشکر بلوکی و سیمین باد زهره به ترتیب در مکان های اول تا سوم قرار گرفتند.

اسپانسر این مسابقات شرکت ساچمه بیژن بوده است.

وهم چنین مسابقه اهداف پروازی در میاندرود، این مسابقه به مناسبت ایام شعبانیه و روز پاسدار ۳۰فروردین۹۸ به میزبانی هیئت تیراندازی میاندورود با شرکت ۵۱ نفر از استانهای مازندران و گلستان برگزار گردید

جوائز این رویداد شامل هدایای نقدی و لوح قهرمانی برای ۶ نفر برتر بود که طی مراسم پایانی به آنان اهدا شد

نفرات برتر این مسابقه

اول…..حسین دوستی از بابل
دوم….مهدی عباس‌پور از سوادکوه
سوم…احمد کریمی از زاغمرز
چهارم…رحیم براری از محمودآباد
پنجم…مجتبی علی‌اکبرزاده از محمودآباد
ششم….ابوالفضل تقیان از میاندرود

خبرنگار: زهره اسماعیلی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو