روزهای خوب ورزش قائمشهر با فرشید قدیمی/خبرنگار:ابراهیم اسماعیلی فرد

فرشید قدیمی رئیس اداره ورزش جوانان شهرستان قائمشهر در گفتگو با خبرنگار پرش گفت:هماهنگی و تعامل با مسئولین شهرستان اعم از فرماندار, شهردار, شورای شهر, بخشداران ,به منظور تحقق اهداف توسعه در ورزش و تعامل با هیأتهای ورزشی و تشکیل جلسات منظم به منظور برنامه ریزی و پیشنهاد طرح های مناسب برای رشد و توسعه ورزش و نظارت و ارزیابی عملکرد هیأت های ورزشی در سال ۹۷ را مهم دانست ونیز به فراهم آوردن زمینه مناسب برای جلب و جذب مشارکت عمومی برای رشد توسعه ورزش تاکید کرد.

قدیمی افزود:برگزاری مراسم فرهنگی ورزشی , یادواره ها, با همکاری سایر ارگانها در سطح شهرستان و تلاش برای ساماندهی فعالیت های فراغتی نسل جوان و ارائه شیوه های مناسب و به روز،برای استفاده بهینه از استعداد و توانایی های جوانان و بهره گیری بیشتر در راستای پیشرفت در زمینه ورزشی شهرستان قائم شهر را در سال ۹۷ در پیش گرفتیم که خروجی بسیار خوبی در این زمینه را شاهد بودیم.

وی خاطر نشان کرد: همچنین در سال جاری،۳۶ مورد همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در مرکز و بخش های تابع شهرستان قائم شهر را شاهد بودیم.قدیمی نیز از فعالیت و جذب ۱۴ هزار و ۸۳۲ نفر ورزشکار سازمان یافته در پایان سال ۹۷ خبر داد که بخشی از این ورزشکاران سازمان یافته ورزشکارانی هستند که در بخش بانوان به رشد درصدی خوبی از بیمه شدگان قرار گرفته اند.

در حوزه ورزش و همگانی و قهرمانی بر اساس آمار و عملکرد مستند نسبت به سال گذشته رشد قابل توجهی داشته ایم. قدیمی تعداد دعوت شدگان به اردوی تیم ملی در سال ۹۷ را هفتادو ورزشکار اعلام کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قائمشهر مدال های بدست آمده توسط ورزشکاران قائمشهری را اینگونه تشریح کرد:ورزشکاران قائمشهری عملکرد خوبی در بخش مدال آوری ارائه دادند و توانستند در المپیک ۱ طلا و ۱ برنز،جهانی ۴ طلا ۲نقره ۲ برنز،آسیایی۱۲ طلا ۳ نقره ۲ برنز و بین‌المللی نیز ۲ طلا یک نقره و ۵ برنز را در سال ۹۶ _ ۹۷ بدست آورند.

فرشید قدیمی در بخش فعالیت های عمرانی و اماکن ورزشی تصریح کرد:با اشاره به این موضوع که در بخش عمرانی در سال ۹۷ بازسازی و تعمیر و تجهیز سکوی استادیوم شهید وطنی در دستور کار بود و نیز برقرار کردن دکل های برج نوری ورزشگاه انجام پذیرفت, افتتاح باشگاه فرهنگی ورزشی آرزو به متراژ ۱۵۰ متر مربع,افتتاح سالن ورزشی روستای خرماکلا (مشارکت مردمی ) به متراژ سه هزار متر مربع, افتتاح زمین ساحلی والیبال در روستای قادیکلاه و غیره… از فعالیت های عمرانی اداره ورزش و جوانان شهرستان قائم شهر بوده که خوشبختانه با وجود کمبود بودجه عملکرد قابل قبولی را ارائه دادیم.

فرشید قدیمی در پایان نیزبیان داشت:انشالله که بتوانیم با کمک همه از جمله اصحاب رسانه و مسئولین گرانقدر ورزش قائمشهر را بیش از پیش توسعه بدهیم.بنا داریم درسال جدید که در پیش داریم با یک برنامه خوب شهرستان قائمشهر را به جایگاه واقعی خودش در ورزش برسانیم زیرا همیشه قائمشهر سهم به سزای در کسب مدالهای جهانی,آسیایی و المپیک داشته است.

سالم و تندرست و ورزشکار باشید.

تهیه و تنظیم:ابراهیم اسماعیلی فرد

مطلب بطور اختصاصی در هفته نامه فرهنگی ورزشی پرش چاپ و منتشر شده است.

هفته نامه فرهنگی ورزشی پرش کاری از گروه رسانه ای پرش با رویکرد بالا بردن سطح کیفی فعالیت های حوزه های مختلف شروع بکار کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو