ورزش مازندران مظلوم در پایتخت…..

اختصاصی پرش: مازندران در حوزه ورزش همواره شرایط مطلوبی داشته است و نقطه قوت این دیار محسوب می شود چنانکه بخش اعظمی از موفقیت های ورزشی کشور مرهون تلاش و رشادت های ورزشکاران مازنی می باشد.

ورزش مازندران از آنچه که باید ارائه دهد پیشی گرفته است  و همواره نقش پر رنگ و موثری در میادین بین المللی ایفا میکند.این استان سرشار از استعداد است اما زیرساختهای ورزشی آن پاسخگوی سیل عظیم ورزشکاران این دیار نمی باشد.

ورزش مازندران همواره مورد ظلم پایتخت نشینان شده است،نقش موثر استان به سادگی در تخصیص اعتبارات و ارزیابی ها نادیده گرفته می شود و متاسفانه افرادی  در پایتخت بر علیه ورزش مازندران دسیسه می کنند،افرادی که برای ضربه زدن به ورزش مازندران از هر تلاشی فرو گذاری نمیکنند و هدفمند به دنبال تخریب جایگاه ورزش مازندران هستند.

اعتبارات لازم به ورزش مازندران کفاف فعالیتهای بیشمار این حوزه پر فروغ را ندارد و سبب تنها ماندن ورزش مازندران در حجم بالای دستاوردهای خود دارد.

مازندران به ورزش خود می بالد و پایتخت نشینان همواره به این امر اذعان دارند اما با وجود تمامی افتخارات سهم مازندران در اعتبارات ناچیز است.

نمایندگان مجلس مازندران باید به یاری ورزش مازندران بیایند تا بر دستاوردهای ورزشی خدشه ای وارد نشود.نمایندگان مجلس در شعارهای انتخاباتی خود به نقش ورزش در شادابی و نشاط اجتماعی اعتراف میکنند اما در عمل اقدام در خور تحسینی صورت نمی دهند.

مطالبات نمایندگان مازندران در خصوص ورزش مازندران باید ملی باشد و خارج از این تنها منجر به آسیب به توسعه ورزش مازندران خواهد انجامید.

اعتبارات ملی برای ورزش مازندران تنها شعاری است که اکثر مسئولین پایتخت نشین آن را عنوان میکنند ولی در عمل سهم اعتبارات ورزش استان همانند استانهای است که در ورزش حرفی برای گفتن ندارند.مسئولین ارشد کشور در خصوص اعتبارات ورزش مازندران خود را به خوابی عمیق زده اند.

قهرمانی و کسب عنوان و مدال امری عادی در ورزش مازندران محسوب می شود بالا بردن پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران در میادین بین المللی و برانگیختن غرور ملی مردم کاری است که به خوبی از قهرمانان مازنی برمی آید.

اما کوتاهی های صورت گرفته توسط مسئولین ورزشی کشور سبب شده است سیل عظیمی از استعدادهای ورزش مازندران به هرز رود.

زیرساختهای ورزشی مازندران نیازمند توسعه می باشد نمایندگان و استاندار مازندران سهم مهمی در جذب اتفاقات خوب که حال ورزش مازندران را خوب خواهد کرد دارند.نیازمند تکاپو و اتحاد و همدلی تمامی مسئولین برای توسعه بیش از پیش ورزش قهرمانی و همگانی در مازندران داریم.

درگیری های داخلی در استان به سادگی فرصتی برای پایتخت نشینان خواهد شد و ورزش مازندران را از طرح ایداه آل خود دور خواهد کرد.

دشمنی ها را پایان دهیم و به نام ورزش مازندران وافق استانی را برگزینیم.

 

مطلب بطور اختصاصی در هفته نامه فرهنگی ورزشی پرش چاپ و منتشر شده است.

هفته نامه فرهنگی ورزشی پرش کاری از گروه رسانه ای پرش با رویکرد بالا بردن سطح کیفی فعالیت های حوزه های مختلف شروع بکار کرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو