نازبانو عزیزی ضمن تبریک روز زن گفت: زنان در سلامت روانی جامعه نقش بسیار مهمی ایفا می کنند/ خبرنگار: زهره اسماعیلی

اختصاصی گروه رسانه ای پرش: نازبانو عزیزی عضو شواری اسلامی شهر فریدونکنار درخصوص نقش زنان در دوران های مختلف چنین گفت: ارزش و اعتبار زنان در تمدن های قدیم در کشور های باستانی بسیار اندک بوده است در جوامع متمدن غربی تا چند دهه پیش در بدترین وضعیت می زیستند. آنچه را که از حقوق و آزادی به دست آورده‌اند طی همین دهه های اخیر به وقوع پیوسته، در حالی که اسلام فراتر از حقوق و اعتبار کنونی زنان در غرب زمین را، ۱۴ قرن پیش اعلام نموده است . هرچند متاسفانه هنوز هم عده ای هستند که حضور زنان را تهدید می دانند در صورتیکه حضور زنان در صحنه های مختلف اجتماعی یک فرصت است نه تهدید، چرا که زنان به عنوان نیمی از جمعیت جامعه و نقش بسیار مهم و تاثیرگذار در سلامت روانی جامعه و خانواده دارند و بی توجهی به آنان جامعه را به سمت عقب ماندگی سوق می دهد.

عزیزی درخصوص برگزاری جشن گوشواره های آسمانی وعلت ادامه ندادن آن چنین گفت: تکریم بسیار خوبی از دختران نمونه منطقه در دوره چهارم شورا، با همت اعضای محترم و حاصل تلاش بیش از ۲۰ نفر از بانوان در طی ۸ ماه توانستیم دختران عزیزی را که در زمینه های ورزشی آموزشی فرهنگی و آموزه های دینی نمونه بوده اند را با تایید مسئولین ذیربط و با داوری افراد بی طرف انتخاب کنیم، جا دارد از همه عزیزانی که یاری رسان ما در امر فوق بوده اند تشکر کنیم هرچند مورد هجمه های زیادی قرار گرفتیم و متهم شدیم به افراط و تفریط در هزینه در صورتی که حداقل هزینه را انجام دادیم. بعضی از رسانه ها به جای استقبال و حمایت از این حرکت ، عناد را پیش گرفتند و سیل توهین و اتهام را نثار کردند و این برای من و بانوانی که در شبانه روز زحمت کشیدن جای بسی تاسف بود و ادامه راه را سخت کرد.
سال گذشته تقدیر از بانوان حسینی را برگزار نمودیم که باز هم به جای حمایت مورد بی‌مهری خیلی از عزیزان قرار گرفته ایم.
اینکه امسال در چنین ایام جشنی برگزار نشد صرفاً به خاطر شرایط بحران اقتصادی بوده است. انشالله در سال‌های آتی شاهد بزرگداشت بانوان عزیز در ایام فوق خواهیم بود.
عزیزی در آخر میلاد پر خیر و برکت،اسوه صبر و تقوا، الهام‌بخش آزادی و حق خواهی، عدالت‌طلبی، حضرت فاطمه زهرا سلام الله را که مقارن شده با گرامیداشت مقام زن و روز مادر خدمت همه مهربانم های سرزمین ایران اسلامی و خاصه بانوان خطه مبارک تبریک و تهنیت عرض کرد و گفت امیدوارم همه بانوان ایرانی با بهره گیری از روش و بهره زندگی حضرت فاطمه زهرا در مقام یک زن،یک مادر از رهروان واقعی بانوی مکرم اسلام باشند.

خبرنگار: زهره اسماعیلی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو