داریوش بابایی رئیس هیات بوکس شهرستان محمودآباد گفت: مسئولین گوشه چشمی به این رشته ورزشی داشته باشند و ما را حمایت کنند/ خبرنگار: فاطمه نبی زاده

اختصاصی گروه رسانه ای پرش/به گزارش خبرنگار گروه رسانه پرش: داریوش بابایی رئیس هیئت بوکس محمود آباد با سابقه چهار سال حضور در لیگ برتر ایران دو سال قهرمان لیگ برتر و دو سال هم نایب قهرمان لیگ ایران شد و حضور در تیم‌های نارنجستان نور مروارید خزر و بنیاد BMW و نوشهر دو سال در مسابقات بین المللی حصر آبادان را در کارنامه خود دارد.

رییس هیات بوکس محمود آباد خاطر نشان کرد:یکی از خدمتگزاران رشته ورزشی بوکس می باشم که از سال ۹۵ مسئولیت بوکس شهرستان محمودآباد را به عهده گرفتم .

و در ادامه بابایی افزود: شهرستان محمودآباد از گذشته قهرمانان و مربیان خوبی در مازندران داشته است از جمله آن ورزشکاران و مربیان اسبق میتوان سجاد عرب زاده، آقایان بهمن محمودی و مسعود ملکی را نام برد که با امکانات کم باعث سر بلندی مازندران از جمله شهرستان محمود آباد شدند.

 رییس هیات بوکس شهرستان محمود آباد تصریح کرد: علی همرنگ و علی علیزاده دو بوکسور قهرمان کشور در سال  ۹۵ به اردوی تیم ملی رفتند و خوش درخشیدند،و پیام اصغری رئیس اسبق هیات بوکس شهرستان محمودآباد زحمت های زیادی برای این شهرستان کشیدند.

 در رده نونهالان و نوجوانان  عرشیا هاشمی راد برای بار دوم قهرمان کشور شدند حدود ۲۰۰ ورزشکار ثبت نام شده در این رشته ورزشی داریم.

 بابایی در پایان گفت: نداشتن امکانات باشگاه و نداشتن سالنی مناسب طوری شد که این قهرمانان دلسرد شوند و زحمت مربیان بی حاصل شود، با حمایت مسئولین میتوانیم در آینده ورزشکار ثابت ملی داشته باشیم، تا گوشه چشمی به این رشته ورزشی داشته باشیم.

خبرنگار: فاطمه نبی زاده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو