محمد علی بای رئیس هیات جودو شهرستان محمودآباد گفت: برای رسیدن به سکوهای بالا و قهرمانی تیم منسجم و همدل با پتانسیل جوان پیش می رویم./ خبرنگار: فاطمه نبی زاده

اختصاصی گروه رسانه ای پرش/ به گزارش خبر نگار گروه رسانه ای پرش: محمد علی بای در حال حاضر جهت آمادگی برای مسابقات قهرمانی استانی که در ۲۲ بهمن برگزار می شود مشغول به تمرین می باشیم.
رئیس هیات جودو شهرستان محمودآباد گفت: از سال ۱۳۸۲ ورزش جودو را به صورت حرفه ای شروع کردم و در سال‌های ابتدایی تاسیس رشته جودو جودوکاران محمودآبادی با داشتن پتانسیل بالا همیشه جزو سه تیم برتر استان بوده اند و قهرمانان شایسته داشته که در تمامی تیم های منتخب استان در رده های سنی نوجوانان تا بزرگسالان خوش درخشیدند.
وی افزود: از سال ۸۲ با همت ابراهیم حسن زاده و عبدالله رضایی با مربیگری عزیز الله مهدوی که هم اکنون مهدوی به عنوان مربی تیم ملی نوجوانان مشغول به کار می باشند. بای بیان کرد: برای پیشرفت این رشته از جودوکاران همچون آرین اسفندیاری،فرشید یوسفی،مصطفی عباس پور،حامد ابراهیمی و جواد کاظمی که در جودو بزرگسالان افتخار کسب کردند و همچنین از جودو شهرستان محمودآباد عزیز الله مهدوی و استاد سید سعید عرفانی جهت پیشرفت اهداف این ورزش بهره بردند و از سال ۸۵ تا ۹۳ سعید عرفانی به عنوان مربی جودو شهرستان عملکرد خوب و مناسبی داشت.
محمد علی بای تصریح کرد: از سال ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۳ به دلیل نبود فضای ورزشی نامناسب و سالن اختصاصی رشته جودو کم کار شده بود.
هیئت جودو شهرستان محمودآباد در بین شهرستانهای استان مازندران تنها هیئت جودو بوده که بعد از ساری مرکز استان دارنده تاتامی جودو و استاندارد جهت برگزاری مسابقات استانی و کشوری می باشد که با همت اعضای هیئت در سال ۱۳۸۵ خریداری شده است.
وی در ادامه گفت: از سال ۱۳۵۸ تا ۱۳۹۶ به عنوان دبیر هیات جودو مشغول به کار بودم و در سال ۱۳۹۶ با مشورت جمعی از اعضای هیئت و پیشنهاد اداره ورزش و جوانان شهرستان به عنوان رئیس هیئت جودو در حال انجام وظیفه هستم، لازم به ذکر است که در طی این ۱۱ ماه حضورم در راس هیات جودو شهرستان محمود آباد از فرشاد دهقان مربی جوان و صاحب سبک شناخته شده در استان و کشور که خود جز قهرمانان استان و کشور بوده و دارای هوش و خلاقیت بالا در عرصه مربیگری می باشد را به کار گرفته شد.
هیئت جودو شهرستان با برنامه ریزی هدفمند و دراز مدت اقدام به استعداد یابی در رده های سنی خردسالان،نونهالان،نوجوانان و جوانان نمونه شالوده تیم های آینده شهرستان می باشند.
در حال حاضر هیئت جودو شهرستان محمودآباد طی ۱۱ ماه اخیر در رده نونهالان با سه جودوکار دعوت شده به اردوی استانی و کسب عناوین اول و دوم و سوم استان در رده نوجوانان وزن ۷۳ کیلوگرم احسان هنرجو که نفر اول استان و در حال حاضر در اردوی تیم ملی جوانان جمهوری اسلامی مشغول به تمرین می باشد.
در رده بزرگسالان با یک مدال طلا و دو نقره و برنز به عنوان تیم دوم استان مازندران می باشد و همچنین در رده بزرگسالان در سه وزن مدعی داشتیم که وزن ۷۳ کیلوگرم در اردوی تیم منتخب استان جهت مسابقات کشوری اعزام شدند.
رییس هیات جودو شهرستان درباره ی استعداد یابی افزود: بسیار متمرکز عمل می کنیم و در صدد ایجاد خانه جودو در شهرستان محمودآباد می باشیم که انشاالله با کمک اعضا و هیات سرمایه گذار به سر انجام برسد.
بای در پایان سخنان خود به گروه رسانه ای پرش گفت: تمامی دست اندرکاران ورزش پتانسیل خود را در جهت عملکرد مناسب و پیشبرد اهداف می گذارند تا از حاشیه ها به دور باشیم، چون شهرستان محمودآباد به نظر بنده بیشترین تنش ها و حاشیه ها را در ورزش شهرستان دارد.
خبرنگار:فاطمه نبی زاده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو