اصغری رئیس هیات هندبال سرخرود:در تدارک حضور در لیگ دسته دوم هندبال کشور هستیم/خبرنگار:فاطمه نبی زاده

اختصاصی گروه رسانه ای پرش:مائده اصغری رئیس هیئت هندبال سرخرود و نایب رئیس هندبال شهرستان محمودآباد با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در این رشته توانسته در سال ۹۵ عنوان بهترین مربی شهرستان سرخرود را کسب کند.وی همچنین با پشتکار توانسته عنوان برترین رئیس هیات را در سال ۹۶ ازآن خود کند.
مائده اصغری بیان کرد:من دراین ورزش از صفر شروع کردم و با تمام سختی ها و مشکلاتی که در پیش رو بود توانستم به نهایت اهداف خود برسم.ورزش هندبال بانوان سرخرود توانسته در بین ۲۶ شهرستان جایگاه سوم را دربین هیات های هندبال استان مازندران کسب کند.
این مقام مسئول ادامه داد: استعداد ها و تلاش های من در هندبال سرخرود باعث آن شد که در رده خردسالان،معصومه قدمی و فاطمه زهرا فلاح و در رده نوجوانان فرزانه حاجی زاده با کسب مقام دوم کشور باعث سربلندی ما در رشته هندبال سرخرود شوند.ما در این ورزش هیچ مشکل مالی نداریم چون خیرانی هستند که ما را حمایت میکند و همچنان از ما پشتیبانی میکنند.
اصغری تصریح کرد:برای مسابقات لیگ دسته دوم در ماه آینده آماده خواهیم شد.چند مورد برنامه فرهنگی را در ایام دهه فجر انجام میدهیم و انشاءالله به لطف خداوند بعد از پایان لیگ در مدارس محمود آبادتمرینات جدید را شروع میکنیم.اما خانواده‌ها انتظار زیادی از این ورزش دارند وپشتیبان فرزندان خوددراین رشته ورزشی نیستند و عده ای از این خانواده‌ها فرزندان موفقی هم دارند.
در پایان اصغری ضمن تشکر و قدردانی از گروه رسانه ای پرش. از همه خانواده هایی که حامی فرزندان خود در این راه بودند تشکر ویژه کرد و گفت:لطف خداوند شامل حال من بوده که توانستم به این نقطه برسم.
خبرنگار: فاطمه نبی زاده

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو