علیرضا شیرویه رئیس هیات تکواندو شهرستان محموداباد:تکواندو هنر است بعد ورزش/خبرنگار:فاطمه نبی زاده

اختصاصی گروه رسانه ای پرش:فرهنگ در رشته تکواندو آداب و احترام به این ورزش است و صبوری و استقامت در کار تکواندو فقط قهرمانی نیست قهرمانی نباید فقط مد نظر مردم باشد
به گزارش خبرنگار گروه رسانه ای پرش،علیرضا شیرویه مربی پرتلاش و با انگیزه شهرستان محمودآباد در مصاحبه با خبرنگار این رسانه از مشکلات در حوزه ورزش تکواندو می گویند! یکی از این مشکلات خانواده ها هستند که فعل خواستن را برای فرزندان خود صرف نمی کنند و فقط به امید قهرمان شدن آنها را به این ورزش می آورند.
علیرضا شیرویه با ۲۰ سال سابقه مربیگری تلاش کرده این رشته را رشته بسیار مهم معرفی کند که خود توانسته در این رشته به قهرمانی کشوری برسد.

علیرضا شیرویه ضمن تاکید بر استعداد بانوان در این رشته ورزشی گفت:بانوان محمودآبادی در رشته تکواندو بسیار قدرتمند بوده و فعالیت های خوبی را از آنان شاهد هستیم و امیدواریم قهرمانان خوبی را هم در بخش بانوان داشته باشیم.

شیرویه ضمن قدردانی از مربیان در این رشته ورزشی در شهرستان محمودآباد بیان کرد: ما در این ورزش با کمبود اسپانسر روبرو هستیم ولی همچنان شورای اسلامی شهر سرخ رود ما را مورد حمایت های مالی و معنوی قرار داده است. در تکواندو کمک های فکری و تخصصی بیش از کمک های مادی می تواند موثر باشد و به ما کمک کند. بنده از مسئولین درخواست دارم که نگاه ویژه به این ورزش قهرمانیداشته باشند.

رئیس هیئت تکواندو شهرستان محموداباد اظهار داشت: متاسفانه خانواده ها برای تنبیه فرزندان خود ورزش را حذف می‌کنند و این یک مشکل اساسی در بین ما است و این سنگ اندازی ها نه تنها کار را درست نمی‌کند بلکه باعث می‌شود خانواده‌ها سطح توقع خود را بالاببرند و راه را دشوار کنند ولی من انتظار دارم که مردم سطح فنی خود را بالا برده و مقایسه نکنند بنده تمام تلاش خود را می‌کنم تا این ورزش به اوج قهرمانی خود برسد.
در پایان این مربی سخت کوش و پرتلاش شهرستان محمودآباد ضمن تشکر از گروه رسانه ای پرش تاکید داشت: من به دنبال استعدادهای درخشان در این رشته ورزشی هستم و از همه خانواده ها درخواست می کنم صبوری کنند و به این ورزش روی بیاورند که ما در مازندران قهرمان تحویل کشور بدهیم.
تهیه و تنظیم: فاطمه نبی زاده

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو