صانعی نبود اسپانسر و منابع مالی را مهم ترین مشکل فوتبال فریدونکنار دانست/خبرنگار:زهره اسماعیلی

غلامحسین صانعی رئیس هیئت فوتبال شهرستان فریدونکنار در گفتگوی اختصاصی خود با خبرنگار گروه رسانه ای پرش در مورد عملکرد هیئت فوتبال اینگونه بیان کرد:در حال حاضر چهار تیم در سطح کشور در حال فعالیت هستند،از جمله آن تیمها تیم شهرداری فریدونکنار است که پس از صعود به مرحله دوم لیگ دسته سوم بزرگسالان کشور ، در صدد راه یابى به لیگ دسته دوم میباشد. تیم بعدی در رده نوجوانان تیم دانش است که در لیگ برتر کشور فعالیت دارد.
در رده جوانان هم تیم دانش در لیگ دسته اول کشور فعالیت دارد.
تیم فرابرتر هم سال قبل توانست مقام قهرمانی استان را در رده نوجوانان کسب کند.همچنین در روزهاى اخیر تیم زیر ١٧ سال جوانان دانش به مقام قهرمانى مسابقات استان رسید و جواز حضور درلیگ زیر ١٧ سال کشور را کسب کرد.

صانعی ادامه داد:تیم فوتسال شهدای کاردگرمحله تنها تیمی است که در بخش باریک رود و دهفری بسیار قدرتمند و فعال می باشد این تیم سال قبل در لیگ دسته اول استان توانست مقام قهرمانی را به دست آورد و به لیگ برتر استان صعود کند.

وى عنوان کرد ؛ در رده استانی ۹ تیم از شهرستان فریدونکنار درحال فعالیت هستند که در رده هاى سنى مختلف فعال میباشند.

 غلامحسین صانعی افزود:وضعیت فوتبال فریدونکنار بسیار مطلوب و رو به پیشرفت روزافزون است. استعدادهای زیاد، مربیان با دانش و خلاق موجب این پیشرفت می شود.

رئیس هیئت فوتبال شهرستان فریدونکنار در مورد فعالیت کمیته بانوان گفت؛ تیم فوتسال بانوان فریدونکنار در سال گذشته توانست نایب قهرمان مازندران شود و به لیگ کشور صعود کند،اما به دلیل هزینه‌های بالا و کم شدن انگیزه بازیکنان بخاطر نداشتن حامی و اسپانسر،نتوانسته اند این تیم را امسال سرپا نگهدارند.

صانعی تاکید کرد:نظر ما بر این است بتوانیم فوتبال را در رده های پایه آن گسترش دهیم و همچنین در حوزه مدرسه فوتبال می توان گفت یکی از شهرستان‌های هستیم که توانستیم زبانزد در تمام استان و کشور شویم.
در ادامه گفت؛ به همت شورای شهر فریدونکنار و با پیگیری‌هایی مستمر که خود ما داشتیم توانستیم رختکن داوران ،بازیکنان و سرویس بهداشتی که بسیارفرسوده بوده تخریب و به بهترین شکل احداث کنیم.

مشکلاتی که ما در فوتبال داریم و می‌توان به آن اشاره کرد؛بحث نیمه کاره بودن سکوى تماشاگران استادیوم شهید کریم آزادى است که پس از گذشت ٢٠ سال هنوز تکمیل نشده است.بحث روشنایی زمین چمن و فضای سبز آن است که برای فضای سبز ما تصمیم گرفتیم در هفته درختکاری و به کاشتن چندین درخت اطراف زمین فوتبال اقدام کنیم. 
مشکل بعدی زمین پیست دو و میدانى میباشد که در صورت تکمیل نشدن موجب ایجاد خطر برای بازیکنان میباشد که امیدراریم بزودى تکمیل شود .
وى ابظهار داشت:زمین چمن استادیوم شهید کریم آزادى با توجه به تعدد تیمهاى شهرستان زیرفشار خواهد بود و لزوم احیاى زمین جانبى جهت در اختیار بودن زمین تمرینى از جمله ملزومات فوتبال شهرستان میباشد.
 وی با اشاره به نبود منابع مالی و پرداخت هزینه ها از منابع شخصی افزود:تقریبا همه تیمها از نبود اسپانسر رنج میبرند و نیاز به توجه ویژه مسئولان به باشگاهها و مربیان زحمتکش میباشند.

در پایان صانعی  ضمن تقدیر و تشکر از تمامی مسئولان شهرستان فریدونکنار از جمله اعضای شورای شهر و شهردار فریدونکنار از پیشکسوتان فوتبال این شهرستان که پشتیبان خوبی برای اعتلای فوتبال فریدونکنار می باشند نیز قدردانی کرد.

تهیه و تنظیم:زهره اسماعیلی

پایان نیم فصل برای نساجی شکست نساجی و خونه به خونه

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو