مجید حسین زادگان در جلسه شورای اداری مازندران:همدلی و همکاری دولت مردان،رمز رفع مشکلات مردم/خبرنگار:فاطمه آهنج

اختصاصی گروه رسانه ای پرش:جلسه شورای اداری مازندران در استانداری  برگزار شد……../خبرنگار:فاطمه آهنج

 به گزارش خبرنگار گروه رسانه ای پرش،طوسی مدیر کل امور بانوان استان در جلسه شورای اداری استان از حضور پررنگ بانوان مازنی در صنعت و اشتغال سخن گفت و اینکه برای بهتر دیده شدن حضور زنان استان از استاندار تسهیلات و کمک می‌خواهیم. “چله شو” برنامه ویژه شب یلدا در پیش است. در طرح صد روزه استاندار محترم جهت عرضه و فروش محصولات و صنایه دستی بانوان استان مکانی تخصیص خواهد یافت.

سردار ملکی در حضور مدیران ارشد ادارات استان درجلسه شورای اداری اعلام کرد:بیش از یازده سال از آغاز پروژه پارک موزه دفاع مقدس می‌گذرد اما هنوز به اتمام نرسیده است و توجهات مستقیم استاندار محترم و مسئولین ذیربط را میطلبد. جهت حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس این موزه به مساحت ۶۰ هکتار در شهرستان ساری در حال احداث می‌باشد.

احمدی لاشکی نماینده نوشهر و چالوس در جلسه شورای اداری استان مازندران که در استانداری برگزار شد، از تدوین لایحه بودجه سال ۹۸و اولویت معیشت، رفاه اجتماعی اقشار کم در آمد و آسیب پذیر جامعه و باز نشستگان و… سخن گفت و به مدیران دولتی استان خاطر نشان کرد:برای رسیدن به توسعه بیشتر و پیشرفت استان و پیشبرد اهداف و نیازها، همه باید در کنار هم و دست در دست هم مشارکت و همکاری داشته باشند تا راه حل برای مشکلات استان و پیشبرد طرح های نیمه کاره در زمینه پیشرفت استان حاصل شود.

علی اصغر یوسف نژاد در جلسه  شورای اداری همگرایی و همکاری نمایندگان استان را عاملی جهت پیشبرد اهداف دانست و افزود دستگاه‌های اجرایی ملزم به کمک به همدیگر هستند. مدیران باید با همکاری هم در جهت رفع نیازهای استان گام بردارند. شناخت ظرفیت های استان در زمینه کشاورزی، صنعت و معدن و تجارت خارجی باید شناسایی شود تا شاهد رشد و رونق اقتصادی در استان باشیم.

علی اسماعیلی رئیس مجمع نمایندگان استان با تاکید بر لزوم همکاری و همیاری مدیران ادارات دولتی و تاکید مقام معظم رهبری و رئیس جمهور دولت تدبیر و امید در این زمینه، از مزیت های استان در زمینه دریا و جنگل سخن گفت و جلوگیری از نابودی جنگل، آلودگی آب دریا… حل  معضل زباله ، پسماند و فاضلاب  در استان  را از چالش‌های مدیریتی دانست که باید در جهت رفع این موارد باید گام برداشت.

حسین زادگان استاندار مازندران در پایان جلسه شورای اداری استان با تاکید بر نیاز به همدلی و حمایت مردم  و همچنین همکاری و همیاری دولت مردان در جهت رفع مشکلات استان بر  لزوم  تشکیل قالب های مختلف گروهی مردمی مثل دانش آموزی، دانشجویان و…. بیان داشت با مشارکت و حضور مردم بسیاری از مشکلات قابل حل خواهد بود و با ورود مردم قطععا نتایج خوبی به دست خواهد آمد. اجرایی شدن پروژه های نیمه تمام در استان مستلزم حضور سرمایه گذار بخش خصوصی است و جذب سرمایه گذاران خارجی و داخلی از سیاست های مهم آینده خواهد بود. وی هم‌چنین با تاکید بر لزوم همگانی سازی ورزش و حمایت ورزش بانوان تصریح کرد جزئیات پروژه های استانی به همراه بودجه سال ۹۸ باید پیوست رسانه ای پیدا کند تا مردم در جریان کل امور قرار گیرند و مدیران پاسخگو انتظارات مردم باشند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو