۶۰ ساله ها در رامسر به همایش پیاده روی رفتند

نسیم ورزش: همایش و پیاده روی ۶۰ ساله ها  با همت اداره بهزیستی و مرکز روزانه سالمندان نورا در رامسر غرب استان مازندران برگزار شد.
 


 رییس هیات ورزش های همگانی شهرستان رامسر در حاشیه این همایش، گفت: برای اولین بار همایش پیاده روی ۶۰ ساله ها در رامسر برگزا رشد و شرکت کنندگان در این برنامه ورزشی مسیر سه راه آبگرم را تا اداره ورزش و جوانان پیاده طی کردند.

عباس احمدی ماچیانی افزود: در پایان راهپیمایی ۶۰ ساله ها، نشستی در سالن تختی شهر رامسر برگزار و هدایایی به قید قرعه به شرکت کنندگان تقدیم شد.

رییس هیات ورزش های همگانی شهرستان رامسر گفت:استقبال نونهالان مهدکودک های شاپرک و منان با لباس محلی و اهدای شاخه های گل به ۶۰ ساله ها در مسیر پیاده روی و همچنین اجرای حرکات نمایشی توسط کیو کوشین کاتاهای نو نهال رامسر و اجرای جنگ شادی از جمله برنامه های جنبی این پیاده روی بود که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

احمدی ماچیانی گفت: کارشناسان اجرای برنامه های منظم ورزشی در دوره سالمندی را در نشاط و شادابی افراد بسیار حیاتی می دانند از این رو ترویج این اقدامات بسیار ضروری به نظر می رسد.

وی گفت:یکی از برنامه های هیات ورزش های همگانی شهرستان رامسر برگزاری برنامه های مشترک با ادارات و نهادهای مختلف است و در نظر داریم پیاده روی سالمندان را بطور منظم و ماهانه در مسیر های مختلف همراه با برنامه های شاد و فرهنگی به اجرا در آوریم.

وی در پایان از پشتیبانی های هیات ورزش های همگانی استان مازندران و نگاه ویژه آنان به فعالیت های شهرستان ها قدردانی کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو