۶ کاراته‌کای مازندرانی به اردوی تیم ملی جوانان کشور دعوت شدند

نسیم ورزش: سرپرست رده‌های مختلف تیم‌ منتخب کاراته مازندران گفت: شش کاراته‌کای مازندرانی به اردوی تیم ملی کاراته رده جوانان کشور دعوت شدند.

خبرگزاری فارس: 6 کاراته‌کای مازندرانی به اردوی تیم ملی جوانان کشور دعوت شدند

علیرضا رضازاده،با اشاره به رشد و پیشرفت رشته کاراته در مازندران، اظهار کرد: کاراته یکی از رشته‌های ورزشی رزمی بوده که علاقه‌مندان زیادی را در این استان به‌سوی خود کشانده و خانواده‌های زیادی تمایل دارند تا فرزندان خود را برای فراگیری این رشته ورزشی به باشگاه‌ها روانه کنند.

وی از دعوت شش کاراته‌کای مازندرانی به اردوی تیم ملی کاراته رده جوانان کشور خبر داد و افزود: در دور جدید اردوی رده‌های مختلف تیم ملی کاراته، بار دیگر کاراته‌کاهای مازندرانی خوش درخشیدند و توانستند نظر کادر فنی و سرمربی تیم ملی را به‌خود جلب کنند.

سرپرست رده‌های مختلف تیم‌ منتخب کاراته مازندران، با اشاره به اسامی کاراته‌کاهای استان، بیان کرد: در جدیدترین اعلام اسامی برگزید‌گان برای برگزاری اردوی تیم ملی جوانان جمهوری اسلامی ایران، در وزن منفی ۵۵ کیلوگرم رضا عنایتی و امیرحسین دهینی، در وزن منفی ۶۸ کیلوگرم زرتشت ترجانی و در وزن منفی ۷۶ کیلوگرم میلاد میرزایی و شاهین تقی‌زاده به این اردو دعوت شدند.

رضازاده با اشاره به توانمندی ورزش کاراته در مازندران، بیان کرد: در وزن مثبت ۷۶ کیلوگرم هم مهدی عاشوری نظر کادر فنی تیم ملی را به‌خود جلب کرد و به این اردوها دعوت شد.

این مربی و داور نام‌آشنای مازندران، خاطرنشان کرد: نخستین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی کاراته جوانان کشور چندی قبل با اعلام فدراسیون کاراته به‌میزبانی مجموعه ورزشی شهید کبکانیان تهران برگزار شد.

سرپرست رده‌های مختلف تیم‌ منتخب کاراته مازندران، تصریح کرد: پنج مازندرانی دیگر نیز با جلب نظر اعضای کادر فنی و سرمربی تیم ملی، در نخستین اردوی تیم ملی کاراته رده امیدها و زیر ۲۱ سال کشور نیز راه یافتند.

رضازاده با تأکید بر اینکه ورزشکاران مازندرانی می‌توانند با نمایش قدرت و توان خود در ترکیب اصلی ملی‌پوشان جای گیرند، یادآور شد: کاراته‌کاهای این استان هم‌چون گذشته در میادین مختلف بین‌المللی و برون‌مرزی با افتخارآفرینی برای جمهوری اسلامی ایران، سکوهای برتر را از آن خود می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو