۶ فوتبالیست مازندرانی در لیست باشگاه پیکان تهران قرار گرفتند

 

 

نسیم ورزش: پس از سه روز تست فنی شش فوتبالیست مازندرانی در لیست باشگاه پیکان تهران قرار گرفتند.   تست فوتبال

سرمربی تیم فوتبال هیرکانی چالوس در پایان این تست فوتبالی در جمع خبرنگاران گفت: در سه روز متوالی از ۱۱۵ فوتبالیست مازندرانی در زمین ورزشی آهنگرکلای شهرستان چالوس تست فنی فوتبال گرفته شد.

بهمن رضوانی با بیان اینکه این تست فنی با حضور مسئولان باشگاه امید پیکان تهران انجام شده است، افزود: انجام تست فوتبالی مورد استقبال بسیار گسترده فوتبالیست‌های مازندرانی و حتی فوتبالیست‌های خارج از مازندران قرار گرفت که در نوع خود کم‌سابقه بود.

وی با اشاره به اینکه در روز نخست تست باشگاه فوتبال امید پیکان تهران ۶۰ فوتبالیست از شهرهای مختلف مازندران شرکت کردند، تصریح کرد: این تعداد در روز سوم به بیش از ۱۱۵ فوتبالیست رسید که در بین آنها چند تن از فوتبالیست‌های جوان نیز از استان یزد خود را به چالوس رساندند و در این تست شرکت کردند.

سرمربی تیم فوتبال هیرکانی چالوس هدف از انجام این تست فوتبالی را شناسایی استعدادهای ناب فوتبال مازندران و حضورشان در تیم‌های بزرگ‌تر دانست و ادامه داد: کادر فنی تیم امید پیکان تهران از استعدادها و توانایی‌های بسیار بالای فنی فوتبالیست‌های جوان مازندرانی بسیار متحیر شدند به طوری که خواهان ادامه روابط ورزشی و فوتبالی بین باشگاه پیکان تهران و هیرکانی چالوس شدند.

وی تصریح کرد: در آینده‌ای نه چندان دور مسئولان باشگاه فوتبال پیکان تهران برای انجام تست فوتبال در رده جوانان نیز به شهرستان چالوس سفر می‌کنند تا از اقیانوس استعدادهای منحصربه‌فرد فوتبال مازندران بتوانند اسکلت اصلی تیم‌ خود را بسازند.

رضوانی بیان کرد: فوتبال مازندران برای دستیابی به روزهای درخشان و پرفروغ خود در فوتبال سطح اول کشور نیازمند تدوین طرح و برنامه‌ای بلندمدت است که البته در این راه همراهی و همدلی مسئولان استانی ضروری است.

سرمربی تیم فوتبال هیرکانی چالوس در پایان با اشاره به اینکه تیم فوتبال امید هیرکانی چالوس درصدد حضور در رقابت‌های دسته اول باشگاه‌های فوتبال کشور است، گفت: برای اخذ مجوز حضور تیم فوتبال بزرگ‌سالان در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال مازندران نیز اقدامات و تلاش‌های خوبی صورت گرفته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *