۶ بازی بعدی خونه‌به‌خونه حکم فینال را دارد

 

نسیم ورزش: سرمربی تیم فوتبال خونه‌به‌خونه بابل با اشاره به اینکه ۶ بازی در برابر حریفان داریم که هر کدام از آنها حکم فینال را دارد، گفت: با توجه به نتایجی که در دو هفته گذشته به دست آمد شانس‌های صعود به لیگ برتر وجود دارد.

حمید درخشان

حمید درخشان در شهرستان ساری با بیان اینکه تیم خونه‌به‌خونه یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر است، اظهار کرد: شناخت خوبی از بازیکنان تیم دارم که می‌تواند راه صعود را برای ما هموار کند.

وی با اشاره به اینکه در دو بازی گذشته که برد حق مسلم تیم بود چهار امتیاز را بی‌جهت از دست دادیم، افزود: در بازی مقابل آلومینیوم اراک و صنعت نفت آبادان به‌ راحتی می‌توانستیم ۶ امتیاز کسب کنیم، اما با بی‌دقتی بازیکنان و بدشانسی تیم تنها دو امتیاز به دست آمد.

سرمربی تیم فوتبال خونه‌به‌خونه بابل با بیان اینکه بازیکنان این تیم در بازی خارج از خانه برابر صنعت نفت آبادان نمایش خوبی ارائه دادند، اضافه کرد: بازی خوبی مقابل صنعت نفت در آبادان انجام شد، ولی موفق به کسب تمام امتیاز نشدیم.

درخشان تصریح کرد: در این بازی دو پنالتی به دست آوردیم، ولی در کمال تعجب هر دو پنالتی را از دست دادیم تا شانس پیروزی از دست برود.

وی ادامه داد: موقعیت‌های خوب گلزنی برابر صنعت نفت به دست آمد، ولی با بی‌دقتی بازیکنان شانس پیروزی از دست رفت.

این مسئول با اشاره به اینکه ۶ بازی در برابر حریفان داریم که هر کدام از آنها حکم فینال را دارد، خاطرنشان کرد: با توجه به نتایجی که در دو هفته گذشته به دست آمد همچنان یکی از شانس‌های اصلی صعود به لیگ برتر هستیم و می‌توان گفت سرنوشت صعود دست خودمان است.

به گزارش فارس، تیم فوتبال خونه‌به‌خونه بابل هم‌اکنون با ۵۳ امتیاز در رده دوم جدول لیگ دسته یک فوتبال کشور قرار دارد و همچنان یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو