طلایی های مسابقات آسیایی ۱۰۰ سکه طلا جایزه می گیرند

نسیم ورزش: طلایی های مسابقات آسیایی ۱۰۰ سکه طلا جایزه می گیرند. معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزیر ورزش و جوانان از مشخص شدن جایزه ورزشکاران مدال آور ایرانی به تناسب کسب نوع مدال در بازی های پیش رو آسیایی در جاکارتا اندونزی خبر داد و گفت که طلایی های این مسابقات یکصد سکه طلا جایزه می گیرند.

مدال

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش، ژاله فرامرزیان در ساری افزود : برابر دستورالعمل تجلیل از ورزشکاران ، مدال آوران نقره ۷۰ سکه و برنز هم ۴۰ سکه جایزه خواهند گرفت .
وی از پرداخت ۲۹ میلیارد تومان برای آماده سازی تیم های ملی جهت حضوری قوی تر در بازی های آسیایی خبر داد و گفت که ۱۰میلیارد تومان از این مبلغ در اسفند ماه و بقیه ابتدای امسال پرداخت شد .
فرامرزیان با اعلام این که تا پیش از اعزام هم اعتبار دیگری برای این تیم ها پرداخت خواهد شد ، افزود : ستاد حمایت و پشتیبانی از ورزشکاران اعزامی به بازی های آسیایی تشکیل شده و قوی تر از بازی های دیگر خواهد بود.
** تجلیل از مدال آوران ۹۵ و ۹۶ کشور در ماه رمضان
معاون وزیر ورزش و جوانان گفت : با هدف حمایت و روحیه دهی به ورزشکاران اعزامی به بازی های آسیایی ، آیین تجلیل از ورزشکاران مدال آور سال های ۹۵ و ۹۶ ، ماه رمضان در تهران برگزار می شود.
فرامرزیان، بدون ذکر تعداد ورزشکاران تجلیل شونده اعلام کرد که برای تجلیل از این ورزشکاران اعتبار ۳۱ میلیارد تومانی تامین شده است .
وی همچنین درخصوص حمایت از تیم ملی فوتبال در راستای حضوری موفق تر در جام جهانی روسیه هم گفت : وزارت ورزش و جوانان کل اعتبار پیشنهادی و مورد نیاز تیم ملی فوتبال در سال گذشته را تامین و پرداخت کرد که رقم آن قابل توجه بوده است.
فرامرزیان افزود : هم اکنون نیز منابع اعتباری لازم برای بازی های تدارکاتی و برپایی اردوها پیش از جام جهانی روسیه تامین و حتی ارز لازم نیز فراهم شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو