برگزاری جشنواره دوقلوها در حاشیه همایش پیاده‌روی خانوادگی در روستای سمسکنده ساری

نسیم ورزش: جشنواره دوقلوها همراه با همایش پیاده روی خانوادگی در روستای سمسکنده ساری برگزار می شود رییس هیات ورزش روستایی شهرستان ساری از برگزاری جشنواره دوقلوها در حاشیه همایش پیاده‌روی خانوادگی در روستای سمسکنده ساری خبرداد و گفت:این جشنواره با حضور ۱۰۰دوقلو۳الی ۱۵سال از اهالی روستاهای مختلف ساری برگزار می شود.

ایرج روحی

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش ، ایرج روحی افزود: فعالیت‌های تبلیغاتی در سطح روستاها،انجام فعالیت‌های اجرایی بازی های بومی و محلی در روز اجرا، طرح و برنامه‌ریزی بازی‌ها و نظارت برامنیت بازی‌های روستایی از اقدامات معاونت روستایی ستاد همایش پیاده‌روی خانوادگی است.
وی با بیان اینکه غرفه‌های سنتی شامل صنایع دستی ، غذای سنتی و محلی در حاشیه همایش برپا می شود، افزود:نظارت بر غرفه‌ها به معاونت روستایی ستاد همایش پیاده‌روی خانوادگی گذاشته شده است.
رییس هیات ورزش روستایی شهرستان ساری با اشاره به رونمایی از بازی بومی محلی «بندبازی»برای نخستین‌بار ،اضافه کرد:با پیشنهاد دلیری، اداره ورزش و جوانان ساری این کار صورت می گیرد.
روحی از آمادگی معاونت روستایی ستاد همایش پیاده‌روی خانوادگی در روستای سمسکنده خبرداد و گفت:از زمان آغاز فعالیت ستاد همایش پیاده‌روی خانوادگی در روستای سمسکنده فرماندار، رییس اداره ورزش و جوانان ساری ،شوراهای ورزشی، کمیته‌های هیات های ورزشی و سایر دست اندرکاران حمایت و همکاری لازم را داشتند.
معاون روستایی ستاد همایش پیاده‌روی خانوادگی در روستای سمسکنده ساری با بیان اینکه بازی‌های بومی محلی در ۲۰رشته به اجرا درمی آید،افزود:۱۰ رشته شامل؛هفت سنگ، گردوبازی ،طناب بازی، پرتاب سنگ و سایر بازی های بومی محلی در بخش بانوان و ۱۰رشته، شامل ؛کشتی لوچو، دو با کیسه و سایر رشته های ورزشی در بخش آقایان است وبه تیم‌های قهرمان تندیس و مدال این ورزش‌ها اهدا می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو