به داشتن چنین هواداران پرشور و متعصب در کنار خود به خود میبالیم

نسیم ورزش: به داشتن چنین هواداران پرشور و متعصب در کنار خود به خود میبالیم، پیام تشکر باشگاه خونه به خونه مازندران از مسئولان، هواداران، رسانه ها و عاشقان فوتبال مازندران و بابل ، لیگ دسته اول فوتبال کشور،  هفته آینده به پایان می‌رسد و تیم خونه به خونه مازندران در صورت برتری مقابل برق جدید شیراز می‌تواند برای اولین بار فوتبال این شهر را صاحب یک تیم در لیگ برتر فوتبال ایران کند.

خونه به خونه

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش، این اتفاق دلنشین و شوق انگیز سبب شده است تا اتحاد قابل توجهی را از سوی هواداران، مسئولان، ورزشکاران، بازاریان، کشاورزان، رانندگان و همچنین رسانه‌های مازندران علی الخصوص کانال های تلگرامی شهر بابل شاهد باشیم.

در طی چند روز گذشته الطاف بیکران هواداران متعصب و پرشور خونه به خونه را در جای جای بابل و شهرهای اطراف شاهد بودیم. هوادارانی که با نصب پرچم، تراکت و بنرهای دلگرم کننده شان بر در مغازه ها و دیوارهای شهر، حمایت قاطعانه خود را از تیم شایسته خونه به خونه اعلام کردند.

از اینکه چنین مردم مهربان و هواداران پرشور و متعصب را در کنار خود می‌بینیم به خود میبالیم. دست یکایک هواداران خونه به خونه و عاشقان فوتبال بابل و مازندران را می بوسیم و امیدواریم با صعود این تیم به لیگ برتر بتوانیم تمام محبت این عزیزان را جبران کنیم.

در پایان از تمام هواداران پرشور و متعصب خونه به خونه و عاشقان فوتبال مازندران می خواهیم تا ساعت ۱۷ عصر یکشنبه با حضور در ورزشگاه هفت تیر بابل به حمایت از بازیکنان غیرتمند و مقتدر خونه ‌به ‌خونه بپردازند تا انشاءالله با پیروزی مقابل برق شیراز در کنار همه شما عزیزان جشن صعود به لیگ برتر را برپا کنیم.

باشگاه خونه به خونه مازندران نیز به احترام تک تک شما عزیزان تمام بلیط های این دیدار را خریداری کرده است تا هواداران بتوانند به صورت رایگان به تماشای این دیدار به پردازند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو