اسکوچیچ: تنها به کسب سه امتیاز در بازی های خود فکر میکنیم

نسیم ورزش: اسکوچیچ گفت تنها به کسب سه امتیاز در بازی های خود فکر میکنیم سرمربی تیم فوتبال خونه‌به‌خونه بابل راهیابی به لیگ برتر را مهم دانست نه ایستادن در صدر جدول رده بندی لیگ دسته اول.

 دراگان اسکوچیچ به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش، دراگان اسکوچیچ پس از پیروزی ۳ بر صفر تیمش مقابل شهرداری ماهشهر در هفته سی‌و‌دوم لیگ دسته اول اظهار داشت:‌ از نتیجه بازی بسیار راضی هستم. در نیمه اول از سبک بازی تیمم رضایت نداشتم، اما در نیمه دوم سبک بازی را تغییر دادیم و توانستیم برنده باشیم.

سرمربی تیم فوتبال خونه‌به‌خونه بابل در مورد اختلاف امتیاز تیمش با صدر جدول و اینکه آیا به صدرنشینی در لیگ دسته اول نیز امیدوار است یا خیر،‌ تصریح کرد: من به فکر تیم‌های دیگر و اختلاف امتیازها نیستم. من فقط به بازی بعد فکر می‌کنم که چطور مقابل اکسین پیروز شویم. اول یا دوم جدول فرقی نمی‌کند، ما تلاش‌مان را می‌کنیم تا به لیگ برتر صعود کنیم.

«فقط به دو بازی آینده فکر می‌کنیم تا برنده شویم»، وی با بیان این جمله خاطر نشان کرد: این هم کار بسیار سختی است و به هیچ عنوان آسان نیست. احساسی را که امروز حریفان ما دارند، هفته گذشته ما داشتیم. امروز روز خوب ما بود، اما در بازی گذشته روز بدی داشتیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو