هفتمین دوره همایش بزرگ منجی بین المللی (عج)در شهرستان گلوگاه برگزار خواهد شد.

اختصاصی نسیم ورزش:  مسئول کانون فرهنگی_تبلیغی منجی بین المللی(عج) شهرستان گلوگاه بابیان اینکه فعالیتهای کانون از سال ۸۹ آغاز شده است عنوان کرد: اولین دوره از مسابقه منجی بین المللی(عج) از سال ۹۱ با ۵۰۰ جلد کتاب با همت اعضای کانون تبلیغی فرهنگی که متشکل از دانشجویان و تحصیل کنندگان مقاطع عالیه تحصیلی می باشند فعالیت خود را آغاز کرده و پس از برگزاری همایش به مدت ۶ سال متمادی ، در سال جاری با توزیع ۳ هزار جلد کتاب در بین اقشار مختلف مردم فعالیت خود را به صورت گسترده انجام خواهد داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم ورزش، جواد محمود جانلو مسئول کانون تبلیغی _فرهنگی منجی بین المللی شهرستان گلوگاه اظهار کرد: اهداف و چشم انداز این همایش در ابتدا زمینه سازی ظهور امام زمان(عج) می باشد و از آنجایی که سرانه مطالعه و کتابخوانی در کشور ما بین ۲ تا ۶ دقیقه است یکی دیگر از اهداف این مسابقه ترویج فرهنگ کتابخوانی ، مبارزه با مهدویت ستیزی مسیحیت تبشیری و مبارزه با تهاجمات فرهنگی به شمار می آید

وی با بیان اینکه در آغازین روزهای فعالیت کانون نسخه های کتاب تنها در تجمعات و مراسمات مذهبی در بین مردم توزیع می شدعنوان داشت: در حال حاضر توزیع کتاب بر درب منازل شهروندان و علاقه مندانی که قصد شرکت در این مسابقه را دارند توسط اعضای کانون نیز صورت می پذیرد.

محمود جانلو خاطر نشان کرد: در مجموع ۱۵ هزار جلد کتاب و سی دی به صورت رایگان با موضوعات مختلف مذهبی در اختیار مردم قرار گرفته است.

مسئول کانون فرهنگی_تبلیغی منجی بین المللی بابیان اینکه هیچ کدام از ارگانها و دستگاههای دولتی متصدی برگزاری این مسابقه نمی باشند عنوان کرد: این همایش از سوی هیچ یک از ارگان و نهاد دولتی حمایت مالی نمی شود وتنها حامی مالی مسابقه اسپانسرهای شناخته شده می باشد وتاکنون هزینه ای بالغ بر ۱۵ میلیون تومان ازمحل حمایتهای اسپانسرها جهت برگزاری این همایش صورت گرفته است.

محمود جانلو اظهار کرد: علاوه بر شهرستان گلوگاه دیگر شهرهای استان مازندران و ۱۳ استان کشور و همچنین علاقه مندانی از شهر تورنتوی کاندا ،دانشکده پزشکی شاریته شهر برلین آلمان در این مسابقه شرکت کرده اند.

وی اظهار کرد : یکی از فواید برگزاری این همایش تاثیر گذاری بر افکار عمومی و تغییر نگرش و رفتار در افراد می باشد واین مساله در ششمین دوره مسابقه به وضوح اتفاق افتاده و منجر به تغییر باور یکی از برگزیدگان این همایش که خود پایبند به هیچ یک از اعتقادات مذهبی نبوده ، شده است.

محمود جانلو به فعالیتهای انجام شده این کانون علاوه بر برگزاری این همایش به طرح رایگان نان ببر مهمان امام مهدی(عج) دربین مردم شهرستان گلوگاه اشاره کرد و افزود: تشکیل کمیته خیریه جهت تهیه بسته های حمایتی برای ۵۰ خانوار نیازمند، طرح رایگان سوار شو مهمان امام مهدی (ویژه حمل و نقل درون شهری)و طرح ماهی مصرفی شب عید مهمان امام مهدی(عج) که دربین نیازمندان توزیع شده بود از مجموعه اقدامات انجام شده کانون تبلیغی منجی بین المللی(عج) برشمرد.

وی خاطر نشان کرد: طرح تریبون آزاد در سطح مدارس با همکاری نهادهای آموزشی شهرستان گلوگاه پس از برگزاری همایش در دست اقدام قرار دارد.

مسئول کانون فرهنگی _تبلیغی با اشاره به اینکه ۷۰ درصد از شرکت کنندگان این همایش را بانوان تشکیل می دهند افزود: با توجه به تهاجمات فرهنگی صورت گرفته علیه زنان جامعه جهت ارتقای سطح آگاهی دختران، مجموعه کتابهای چاپ شده در بین مدارس دخترانه شهرستان گلوگاه به صورت رایگان توزیع شده است.

محمود جانلو بابیان اینکه یکی از اهداف دیگر کانون تبلیغی منجی بین المللی برگزاری این همایش در دیگر شهرها و استانهای کشوراست افزود: بعد از برگزاری مسابقه منجی بین المللی(عج) درشهرستان گلوگاه هشتمین دوره این مسابقه در روز ۱۷شهریور در سالن بزرگ دانشکده فلسفه استان قم همراه با اعزام اعضای کانون تبلیغی شهرستان گلوگاه به محل دانشکده ، برگزار خواهد شد.

این مسئول در خصوص نحوه ی شرکت در این مسابقه ،زمان و مکان برگزاری همایش عنوان کرد: علاقه مندان پس از دریافت رایگان نسخه های چاپی و تکمیل برگه پرسشنامه تا تاریخ ۳ اردیبهشت ماه سال جاری فرصت دارند تا به محل کتابخانه منجی بین المللی واقع در خیابان ۱۷ شهریور جنب عکاسی کلبه تحویل نمایند وپس از تصحیح اوراق اسامی شرکت کنندگانی که به سوالات پاسخ درست داده باشند در مسابقه لحاظ خواهد شدو شرط دریافت جایزه نیز حضور در مسابقه است این همایش روز ۱۳ اردیبهشت ماه در سالن شهید چمران شهرستان گلوگاه ساعت ۲۰ شب برگزار خواهد شد.

وی یاد اور شد : به نفرات برگزیده به ترتیب، نفر اول جایزه سفر به کربلای معلا، نفر دوم یخچال فریزر و نفر سوم اقامت دو روزه در شهر مشهد و ۲۱ مورد جوایز نقدی بن خرید کالا به شرکت کنندگان اهداء خواهد شد./تهیه و تنظیم: فائزه ربانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو