۵۰۰ میلیون تومان برای ساخت سالن ورزشی امت‌آباد آمل در نظر گرفته شد

نسیم ورزش : معاون توسعه منابع و سرمایه‌های انسانی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران با تأکید بر اینکه بیش از ۵۰۰ میلیون تومان برای سالن ورزشی امت‌آباد آمل در نظر گرفته شد، تصریح کرد: هم‌اکنون عملیات فیزیکی این فضا حدود ۸۰ درصد پیشرفت کار دارد.

 

سالن ورزشی امت‌آباد آمل

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، معاون توسعه منابع و سرمایه‌های انسانی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران از هزینه ۵۰۰ میلیون تومانی برای ساخت سالن ورزشی سرپوشیده امت‌آباد آمل خبر داد.

اسماعیل محمدی امشب در نشست فوق‌العاده تعیین تکلیف ساخت سالن ورزشی سر‌پوشیده امت‌آباد در جمع مسؤولان استانی و شهری، اظهار کرد: ساخت سالن ورزشی سرپوشیده در منطقه امت‌آباد از سال ۱۳۸۶ در دستور کار قرار گرفت و عملیات آن آغاز شد.

وی افزود: این مکان ورزشی به میزان ۹۸۰ متر مربع زیر‌بنا بوده و در زمینی حدود یک‌هزار متر‌مربع در حال ساخت است.

این مسؤول بیان کرد: در سال گذشته اعتبارات محدودی برای آن در نظر گرفته شد و در مقابل پیمانکار مورد نظر بخشی از پیمان خود را انجام داد.

محمدی خاطرنشان کرد: امسال اعتبارات قابل‌توجهی برای این سالن ورزشی در نظر گرفته نشد که بتوان با آن پروژه را به اتمام رساند.

وی با اشاره به دو روش واگذاری پروژه‌های ورزشی، بیان کرد: در این بین دو مقوله ماده ۲۷ قانون تنظیم و استفاده از مشارکت خیران مطرح می‌شود.

معاون توسعه منابع و سرمایه‌های انسانی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران با اعلام اینکه در ماده ۲۷ قانون تنظیم باید همه پروژه‌ها فراخوان داده شوند، ادامه داد: براساس فراخوان متقاضیان خواهان شرکت در پروژه و سرمایه‌گذاری لازم خواهند بود که فرایند طولانی دارد.

محمدی با اشاره به اینکه آمل یکی از شهرهای شاخص در زمینه وجود خیران و بزرگان امر خیر است، گفت: خیران هم می‎‌توانند برای انجام حرکت خیر در راه توسعه ورزش به میدان بیایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو