۵۰۰ فوتبالیست طی ۵ سال به فوتبال کشور معرفی می‎شوند

پایگاه خبری ورشی نسیم ورزش : رئیس هیأت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی شهرآشوب ساری گفت: ۵۰۰ فوتبالیست طی پنج سال به فوتبال کشور معرفی می‎شوند.

رئیس هیأت مدیره باشگاه ورزشی شهرآشوب ساری:

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ورشی نسیم ورزش ، مهدی رفیعی پیش از ظهر امروز در حاشیه افتتاح باشگاه فرهنگی ورزشی شهرآشوب ساری، در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی مرکز استان اظهار کرد: باشگاه ورزشی شهرآشوب ساری با رویکرد توجه به فوتبال پایه و توسعه و بسط آن در بین قشر نوجوان و جوان جامعه فعالیتش را آغاز و هدفش راه‌اندازی معرفی بازیکن شایسته و اثرگذار به فوتبال کشور است.

وی کشف استعدادهای ورزشی در محلات و مناطق محروم شهر را از اولویت‌های مهم و جدی این باشگاه عنوان کرد و افزود: اگر ورزش و تقویت روحیه نشاط و شادابی در شهر فرهنگ‌سازی شود اتفاقات و رفتارهای ناپسند در جامعه دیده نمی‎شود.

رئیس هیأت مدیره باشگاه ورزشی شهرآشوب ساری از تدوین برنامه پنج ساله باشگاه خبر داد و اضافه کرد: حرفه‌ای کار کردن هدف ماست و قصد داریم ۵۰۰ ورزشکار را در همه رده‌های سنی پرورش دهیم.

وی با اشاره به اینکه ساختن باشگاهی در خور و شایسته فوتبال منطقه و شهر ساری را در برنامه کاری ما قرار دارد، ادامه داد: تغییر در روند آموزش و پرورش و پیگیری وضعیت بازیکنان و استعدادهای برتر جزو برنامه کاری این باشگاه است.

* نگاه‌مان سوق دادن جوانان به سمت ورزش و بازیکن‌پروری است

در ادامه هدایتی مالک باشگاه ورزشی شهرآشوب ساری با اشاره به اینکه هیچ باشگاهی بدون کار تشکیلاتی نمی‌تواند موفق عمل کند، گفت: برای پرورش جوانان و نوجوانان مبلغ ۵ میلیارد ریال برای سال‌جاری در نظر گرفتیم.

وی با اشاره به اینکه نگاه‌مان سوق دادن جوانان به سمت ورزش و بازیکن‌پروری است، افزود: در لیگ یک جوانان حضور داریم و درصدد هستیم در رده های نوجوانان و نونهالان هم تیمداری کنیم.

* حضور ۲۷۰ دانش‌آموز در این باشگاه ورزشی

همچنین بسطامی مدیرفنی باشگاه ورزشی شهرآشوب ساری با اشاره به حضور ۲۷۰ دانش‌آموز در این باشگاه ورزشی، گفت: توجه به ورزش روستایی در برنامه کاری ما قرار دارد و در این ارتباط با مسؤولان ورزش روستایی رایزنی اولیه انجام شد.

مدرس کنفدراسیون فوتبال آسیا از فعالیت ۱۲ مربی در رده‌های پایه خبر داد و افزود: شناسنامه فنی فراگیران را تهیه می‌کنیم و استعدادها را به‌سمت پیشرفت سوق می‌دهیم.

بسطامی خاطرنشان کرد: در باشگاه شهرآشوب مربیان دستمزدهای خود را در موعد مقرر دریافت می‌کنند تا انگیزه برای فعالیت بهتر و بیشتر تقویت شود.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو