۵۰ درصد کشتی‌گیران تیم ملی آزاد جویباری هستند/کشتی جویبار نیازمند توجه ویژه مسئولان

نائب رئیس هیئت کشتی مازندران گفت: حق کشتی جویبار داشتن امکانات بیشتر است و در سفر رئیس‌جمهور به مازندران نیز ساخت ورزشگاه ۶هزار نفری مصوب شد اما تا به امروز هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

رشته کشتی از المپیک ۲۰۲۰ حذف نخواهد شد

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، سلمان قادریاظهار کرد: ۵۰ درصد کشتی‌گیران تیم ملی آزاد ایران جویباری هستند که در المپیک ریو خوش درخشیدند.

وی به ناداروی در کشتی رضا یزدانی با ختاگ گازیموف اشاره کرد و افزود: اگر در کشتی رضا یزدانی ناداوری نمی‌شد قطعا شانس مدال طلا بود.

نائب رئیس هیئت کشتی مازندران با انتقاد از وضعیت داوری در مسابقات کشتی المپیک ریو، خاطرنشان کرد: مافیای داوری در مسابقات کشتی المپیک ریو مشهود بود و در کشتی حسن یزدانی هم داوران ناحقی کردند اما حسن مثل شیر مدال طلا را ازآن خود کرد.

قادری به بازی‌های خوب نماینده سنگین‌وزن کشورمان اشاره کرد و گفت: کمیل قاسمی یک رکورد باورنکردنی را که کسب دو مدال المپیک در دو دوره متوالی بود به نام خود ثبت کرد که در تاریخ کشتی ایران بی‌نظیر بوده است.

وی اضافه کرد: حسن یزدانی نیز در طول ۹ دقیقه فینالیست شد که رکورد جالب و کم‌نظیری در کشتی جهان به حساب می‌آید.

رئیس هیئت کشتی جویبار از مسئولان کشوری و استانی خواست تا توجه ویژه‌ای به شهرستان جویبار در عرصه ورزشی به ویژه رشته کشتی شود.

قادری با بیان اینکه در شهرستان جویبار ورزشکاران با کمترین امکانات تمرین می‌کنند، گفت: از مسئولان می‌خواهیم حداقل یک سری امکانات اولیه را در اختیار هیئت کشتی جویبار قرار بدهند تا بتوانیم نخبگان ورزشی بیشتری مثل این المپیکی‌ها به جامعه ورزشی ایران تقدیم کنیم که پرچم کشور ایران را در آوردگاه‌های مختلف جهانی به اهتزاز در بیاورند.

وی تصریح کرد: حق جویبار داشتن امکانات بیشتر است و در سفر رئیس‌جمهور به مازندران نیز ساخت ورزشگاه ۶هزار نفری مصوب شد اما تا به امروز هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

نائب رئیس هیئت کشتی مازندران در پایان گفت: باید نهایت تلاش خود را انجام دهیم تا این کشتی‌گیران در عرصه قهرمانی باقی بمانند و این امر فقط با حمایت‌های مسئولان محقق می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *