۵ پروژه ورزشی نیمه‌کاره مازندران به بخش خصوصی واگذار شد

 

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: ۵ پروژه ورزشی نیمه‌کاره استان به بخش خصوصی واگذار شد که امیدواریم با همت سرمایه‌گذاران این پروژه‌ها هر چه زودتر به بهره‌برداری برسند.

سالن

حبیب حسین‌زادگان در شهرستان ساری، اظهار کرد: با توجه به درخشش و افتخارآفرینی ورزشکاران مازندرانی در رویدادهای مهم برون‌مرزی، اعتبارات در نظر گرفته شده در حد و اندازه ورزش مازندران نیست.

وی با بیان اینکه بودجه ورزش مازندران نباید با بودجه دیگر استان‌هایی که آرزوی گرفتن یک مدال آسیایی را دارند، برابری کند، افزود: مازندران مهد و سرآمد ورزش کشور بوده و به‌تنهایی در کسب مدال جور ۱۷ استان کشور را می‌کشد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از کسب ۲۹۸ مدال جهانی، آسیایی و بین‌المللی توسط ورزشکاران مازندرانی در سال گذشته خبر داد و بیان کرد: از برنامه‌های مهم این اداره‌کل، موفقیت و حضور پرشمار ورزشکاران مازندرانی در المپیک ریو ۲۰۱۶ است.

این مسؤول با اشاره به اینکه تلاش داریم برای تکمیل، پروژه نیمه‌کاره ورزشی به بخش خصوصی واگذار شود، گفت: پنج پروژه ورزشی نیمه‌کاره استان به بخش خصوصی واگذار شد که امیدواریم با همت سرمایه‌گذاران این پروژه‌ها هر چه زودتر به بهره‌برداری برسند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *