ممانعت از ورود خبرنگاران با همراه داشتن کارت ورود به مسابقات…/وقتی کارشناس روابط عمومی اداره کل ورزش دستان خود را بالا میبرد!!!

اختصاصی نسیم ورزش / محمد بابایی: ممانعت از ورود خبرنگاران با همراه داشتن کارت ورود به مسابقات ورزشی در استان صورت گرفت !!!

پهنای گستردگی ورزش مازندران در حالی قابل وصف نیست که رسانه های ورزشی نقش پررنگی در این موفقیت ها ایفا میکنند.
اطلاع رسانی رخدادهای ورزشی مازندران از اهمیت بسزایی برخوردار میباشد که در اینخصوص رسانه های ورزشی استان با به کارگیری از دانش خبری و با محوریت توسعه و پیشرفت ورزش این خطه نقش آفرینی میکنند‌.
یکی از الزامات فعالیتهای دستگاه ورزش تسهیل فعالیتهای رسانه های ورزشی می باشد تا با آسودگی خاطر بتوانند افتخارات ورزشی در استان را پوشش دهند.
در این بین برخی کم کاری ها سبب بروز مشکلاتی در راستایی اطلاع رسانی رسانه ها خواهد شد که میتوان با رفع این موارد شاهد نشاط و شادابی در عرصه اطلاع رسانی ورزشی باشیم.
یکی از اقدامات قابل تحسین دستگاه ورزش مازندران ساماندهی و صدور کارت ورود به مسابقات ورزشی در سراسر استان میباشد اما این در حالی است که عوامل اجرایی مسابقات گویا با این کارت آشنایی لازم را جهت همکاری با رسانه های ورزشی ندارند و در برخی موارد از ورود خبرنگاران ورزشی ممانعت به عمل می آورند.
این موضوع سبب ساز مشکلات فراوانی در عرصه اطلاع رسانی میباشد و بیشتر خبرنگاران را به چالش های فراوانی دچار کرده است که باید اداره کل ورزش و جوانان مازندران بعنوان متولی ورزش استان پیگیر مطالبات بحق جامعه بزرگ و محترم مطبوعات باشد.
خبرنگار این پایگاه خبری مستقر در محل برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی در تماس تلفنی با کارشناس روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران جلوگیری و عدم ورودش را با وجود به همراه داشتن کارت ورود به مسابقات (آی دی کارت) اعلام نمود که متاسفانه این کارشناس با اعلام بی اطلاعی در رفع این مشکل اقدامی صورت نداد که این اقدام خود جای بسی تامل دارد‌.
پیشتر دستگاه ورزش مازندران از ورود خبرنگاران رسانه های تخصصی در مجامع انتخابات هیات های ورزشی ممانعت بعمل آورده بود.
این در حالی است که خبرنگاران ورزشی در سرما و گرما بدون هیچ چشمداشتی خواهان اطلاع رسانی رویدادهای ورزشی میباشند‌ که مطمئنا بی مهری مسئولین دستگاه ورزش مازندران سبب بروز دلسردی جامعه مطبوعات خواهد شد.
لازم است مسئولین دستگاه ورزش مازندران با برگزاری جلسات با عوامل اجرایی مسابقات و توجیه این عزیزان در تعامل با رسانه ها در راستای اطلاع رسانی دستاوردهای ورزش مازندران اقدامات مناسبی صورت دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو