۳۸ زندانی غیر عمد همزمان با دهه فجر در مازندران آزاد شدند

نسیم ورزش : سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران گفت که ۳۸ زندانی غیر عمد استان به مناسبت سی و هشتمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به آغوش خانواده باز می گردند.

 

زندانی غیر عمد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، عماد محمودی روز دوشنبه در جلسه ستاد دهه فجر شهرستان ساری که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد ، افزود : این زندانیان که به خاطر ناتوانی در پرداخت دیه و یا بدهی شخصی در زندان هستند ، با کمک ستاد دیه آزاد می شوند.
وی تجلیل از ۳۸ خانواده موفق زیر پوشش بنیاد شهید ، کمیته امداد ، بهزیستی و خانواده های روستایی ایثارگر ، کارآفرین و پیشگام در تولیدات علمی و فرهنگی را هم از دیگر برنامه های دهه فجر امسال اعلام کرد.
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران همچنین نواختن زنگ انقلاب در مدارس ، غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدا ، تجلیل از پیشکسوتان عرصه فرهنگ و هنر و تجلیل از بازاریان موفق را از دیگر برنامه های دهه فجر در سال جاری برشمرد.
محمودی گفت : امسال در دهه فجر علاوه بر برپایی نمایشگاه عکس انقلاب اسلامی ، شب شعر و خاطره گویی همراه با راویان انقلاب در مدارس ، مسابقات کتاب خوانی به همراه ۳۸ همایش اختصاصی در بخش های ورزش ، قرآن و روستایی برگزار می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *