کاله ای ها در برابر پیکان تن به شکست دادند

نسیم ورزش : تیم پیکان در نخستین بازی هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال در حالی که ست نخست را به میهمان خود کاله آمل واگذار کرده بود با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش : شاگردان بهروز عطایی در ست نخست ۲۶ بر ۲۴ برنده شدند ولی ۳ ست بعدی را ۲۸ بر ۳۰، ۲۵ بر ۲۷ و ۲۰ بر ۲۵ به پیکان، مدافع عنوان قهرمانی واگذار کردند. پیکان ۱۱ پیروزی و ۲ شکست و کاله ۴ پیروزی و ۸ شکست در کارنامه خود دارد.

هفته دوم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران جام «شهدای منا» امروز (چهارشنبه) با پنج مسابقه در شهرهای تهران (دو دیدار)، گنبد، اراک و ساری پیگیری خواهد شد.
در نخستین مسابقه این هفته و در خانه والیبال تهران دو تیم پیکان تهران و کاله مازندران به مصاف یکدیگر رفتند که پیکانی ها در دیداری نزدیک موفق به شکست سه بر یک کاله شدند.
شاگردان پیمان اکبری سرمربی تیم والیبال پیکان تهران در ست نخست این مسابقه ۲۶ بر ۲۴ مغلوب میهمان خود شدند، اما در ست های دوم تا چهارم به ترتیب با نتایج ۳۰ بر ۲۸، ۲۷ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۲۰ به پیروزی رسیدند تا یازدهمین برد خود در این رقابت ها را به دست آوردند و تا مشخص شدن نتیجه دیدار بانک سرمایه و شهرداری ارومیه در صدر قرار گیرند.
بهروز جعفری، وحید پورکاشیان و محمد حسن خوشدل به ترتیب به عنوان داور اول، داور دوم و ناظر، قضاوت و نظارت بر این مسابقه را بر عهده داشتند که ۱۲۵ دقیقه طول کشید و ۵۰۰ تماشاگر داشت.
در دومین مسابقه این هفته لیگ برتر والیبال تیم شهرداری اراک میزبان همنام تبریزی خود بود و سه بر صفر مغلوب این تیم شد.
تیم والیبال شهرداری تبریز در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۷ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۲۳ به پیروزی رسید تا چهارمین برد خود را به دست آورد.
این دیدار ۹۵ دقیقه طول کشید و یک هزار تماشاگر در سالن امام خمینی (ره) شهر اراک شاهد آن بودند.
شهرداری اراک در این مسابقه دهمین ناکامی خود را تجربه کرد و همچنان در جایگاه یازدهم باقی ماند تا نتیجه مسابقه هاوش و پارسه جایگاه نهایی این تیم را مشخص کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو