رئیس هیات قایقرانی مازندران مشخص شد

مجمع انتخاب هیات قایقرانی مازندران روز چهارشنبه امید پورکلهر را به مدت چهار سال به عنوان رئیس این هیات انتخاب کرد .

پورکلهر در این انتخابات که با حضور رئیس فدراسیون قایقرانی در ساری برگزار شد ، با کسب ۱۰ رای از ۱۷ رای اعضای مجمع توانست در برابر صادق معتکف برنده شود.


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش، نایب رئیس مجمع هیات قایقرانی مازندران در این مجمع گفت که این استان استعداد های خوبی در رشته های ورزشی دارد و در قایقرانی نیز رشد خوبی در سال های اخیر داشت.
ابوالقاسم عباسی افزود : در المپیک ۲۰۱۶ ریو حدود ۲۵ درصد از ورزشکاران تیم ملی ایران از استان مازندران بودند و ۳۴ درصد از مدال های این رقابت ها را نیز ورزشکاران مازنی کسب کردند.
وی ادامه داد : مازندران در این رقابت ها توانست از ۱۷ کشور حاضر در المپیک مدال بیشتری کسب کند و بار اصلی ورزش کشور بر دوش این استان است.
عباسی اظهار داشت : انتظار می رود در سطح ملی از لحاظ بودجه ای نیز به ورزش مازندران توجه بیشتری شود و این توجه ها به نسبت جایگاه آن در مدال آوری باشد.
به گفته وی در هشت ماهه سال جاری ورزشکاران مازنی ۲۶۶ مدال رنگارنگ را در مسابقات آسیایی، جهانی و المپیک کسب کردند.
معاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۸ جاکارتا اندونزی ابراز امیدواری کرد که این استان بتواند در این رقابت ها نیز همانند گذشته درخشش داشته باشد.
مازندران ۱۷۰ هزار ورزشکار بیمه شده دارد که در بیش از ۵۰ رشته ورزشی فعالیت دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو