برای برد پیکان انگیزه ی زیادی داریم

بازیکنان ما پس از شکست خانگی در برابر بانک سرمایه ، انگیزه زیادی برای برد در برابر پیکان تهران در ساری دارند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش سرمربی تیم والیبال عمران ساری گفت: بازیکنان ما پس از شکست خانگی در برابر بانک سرمایه ، انگیزه زیادی برای برد در برابر پیکان تهران در ساری دارند.

بهزاد محمودی  در آستانه دیدار تیمش درهفته دهم در برابر پیکان تهران در سالن سید رسول حسینی در ساری افزود : اگرچه دیدار با تیم پیکان با داشتن تعدادی از بازیکنان تیم ملی و با تجربه، برای ما سخت خواهد بود، ولی ما به دنبال شکست این تیم در بازی خانگی هستیم.

وی اضافه کرد : بازیکنان عمران ساری در هفته نهم در برابر بانک سرمایه هم خوب ظاهر شدند و توانستند ۲ ست را به سود خودشان خاتمه دهند، ولی تجربه بالای بازیکنان تیم سرمایه باعث فرار این تیم از شکست در ساری شد.
محمودی اظهارداشت : تلاش ما و مجموعه بازیکنان در بازی برابر پیکان این است که حادثه بازی قبلی برای ما تکرار نشود و با کمک هواداران برد در برابر این تیم برای ما دور از دسترس نیست.
تیم عمران ساری که با ۱۵ امتیاز در رده پنجم رقابت های والیبال لیگ برتر قرار دارد ،در هفته دهم این رقابت ها چهارشنبه ( فردا) ۱۷ آذرماه ساعت ۱۷ در ساری میزبان تیم پیکان تهران است که با ۲۱ امتیاز هم امتیاز با بانک سرمایه در رده دوم جدول ۱۲ تیمی این رقابت ها قرار دارد.
سرمربی تیم عمران ساری گفت که برای ما دررقابت های والیبال لیگ برتر اخلاق مهمتر از بازی است و باخت ما زمانی است که نتوانیم اخلاق را به خصوص در بازی خانگی رعایت کنیم.
محمودی افزود : توصیه اول من به بازیکنان و هواداران در بازی هفته دهم در سالن سید رسول حسینی رعایت اخلاق و احترام به میهمان است .
وی که تیمش با برد در نیم فصل جاری شگفتی ساز ترین تیم لیگ برتر والیبال نام گرفت اظهارداشت : همانگونه که تیم ما از لحاظ فنی و بازی خوب شگفتی ساز شد باید در اخلاق میزبانی و تیمی نیز به این رتبه دست یابد تا بتوانیم تیم هماهنگی را در ادامه رقابت ها مدیریت کنیم.
در رقابت های لیگ برتر والیبال ۱۲ تیم حضور دارند که در نیم فصل اول از ۹ دیدار برگزار شده، بیش از چهار دیدار با حواشی تند و تیزی روبرو بود که برخی از مربیان و بازیکنان نیز از سوی کمیته انضباطی فدراسیون با محرومیت مواجه شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو