برای شادی استقلالی ها به پرسپولیس گل می زنم!!!

برای شادی استقلالی ها به پرسپولیس گل می زنم.

بازیکن تیم پدیده گفت: می خواستم توپ را روی دروازه تراکتور ارسال کنم که باد کمک کرد و توپ به گل تبدیل شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش محسن یوسفی ، درباره تساوی پدیده مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: بازی خوبی بود. بعد از ده دقیقه نخست در سایر دقایق نیمه اول در اختیار تراکتور بود.تیم حریف چند موقعیت خوب داشتند که یکی از آنها را به گل تبدیل کردند. نیمه دوم اما ورق بازی برگشت. اوضاع به نفع ما شد و موفق شدیم گل تساوی را وارد دروازه تیم حریف کنیم.

وی درباره طلسم شدن تراکتور مقابل پدیده خاطرنشان کرد: خوشحال هستیم که این اتفاق رخ داده است. انشالله این ماجرا تداوم داشته باشد اما این مسائل در فوتبال طبیعی است. تراکتور تیم بسیار خوبی است. آنها آمده بودن تا هر طور شده این طلسم را بشکنند و واقعا تلاش کردند اما خدا را شکر با همت بچه ها بازهم مقابل این تیم بزرگ شکست نخوردیم.

هافبک پدیده درباره گلی که به تراکتور زد و گلزنی های متوالی اش به این تیم تبریزی بیان داشت: خدا را شکر می کنم که توانسته ام در این سه بازی آخر مقابل تراکتور به تیمم کمک کنم. درباره گل هم باید بگویم شانس هم با من یار بود. قصد ارسال را داشتم اما با کمک باد توپ تبدیل به گل شد. البته جریان باد در نیمه نخست هم به سود تیم حریف بود.

وی درباره جدال با پرسپولیس در هفته سیزدهم و اینکه می توانند این تیم را برای اولین بار در لیگ امسال با شکست مواجه کنند؛ تصریح کرد: ما امسال نشان دادیم که جلوی تیم های پایین جدولی مشکل داریم اما مقابل بالا جدولی ها خوب بازی می کنیم و خوب هم نتیجه می گیریم. امیدوارم با حمایت هواداران بتوانیم تیم خوب پرسپولیس را با حداکثر امتیاز متوقف کنیم. کار دشواری است اما غیر ممکن نیست. پرسپولیس برای ماندن در صدر جدول باید ما را شکست دهد اما ما هم به پیروزی در این مسابقه احتیاج داریم.

یوسفی که سابقه حضور در استقلال را دارد در پایان درباره اینکه طرفداران آبی پوش هم نسبت به نتیجه دیدار تیمهای پدیده و پرسپولیس حساس هستند گفت: صد در صد این بازی، بازی مهمی است. من هم تلاش می کنم بهتر ین بازی خودم را به نمایش بگذارم. طرفداران استقلال همیشه به من لطف داشته اند. اگر گل من به پرسپولیس آنها  را خوشحال می کند؛ دریغ نخواهم کرد و سعی می کنم گل بزنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *