دلیل جدایی ستاره پرسپولیس فاش شد

بازیکن پیشین پرسپولیس دلیل جدایی خود از جمع سرخپوشان را فاش کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش  محمدرضا خلعتبری در مورد اینکه گفته می‌شود پرسپولیس به خاطر او و قراردادش با باشگاه عجمان امارات از سوی فیفا جریمه شده است، گفت: پول عجمان را خودم پرداخت کردم و همه مستندات آن موجود است که طبق آن تمام کارها را خودم انجام دادم. آقای طاهری سرپرست پرسپولیس گفته بود به خاطر تخلف صورت گرفته فیفا این باشگاه را جریمه کرده و این در حالی است که نمی‌دانم اصلاً او از کدام تخلف صحبت می‌کند.این تخلف از سوی پرسپولیس انجام شده به همین دلیل فیفا این باشگاه را جریمه کرده‌است.در غیر این صورت من مقصر نبودم و حتی از جیبم به عجمان پول دادم.

وی افزود: طبق اسناد و مدارک موجود و تسویه حساب صورت گرفته با پرسپولیس مابقی بدهی‌ها را خودم به عجمان پرداخت کردم و رسید هم دارم چون اگر این کار را نمی‌کردم اصلاً عجمان رضایت‌نامه‌ام را نمی‌داد.

خلعتبری گفت: پس از آن با رحیمی مدیرعامل وقت پرسپولیس و سیاسی نیز صحبت کردم که گفتند پول عجمان را نداریم، پول‌های رویانیان را هم نمی‌توانیم بدهیم و ۹۰۰ میلیون تومان هم از قراردادت کم کن و بمان که در پاسخ گفتم اگر بگویید برو بهتر است تا اینکه این شرط‌ها را تعیین کنید. البته رحیمی را می‌شناختم و او کاربلد و کاردرست بود و تا لحظه آخر هم پای دایی ایستاد ولی متأسفانه او کاره‌ای نبود و سیاسی همه کاره بود و تصمیمات را می‌گرفت.
مهاجم سابق پرسپولیس گفت: من همان زمان چک‌های رویانیان را به دایی دادم اما حرف‌های سیاسی باعث شد از پرسپولیس بروم بعدها هم اتفاقات دیگری افتاد اما حالا مردم بدانند که پول عجمان را از جیبم دادم. البته رویانیان ۳۵۰ میلیون دلار داد و یک مقدار هم هدایتی داد و بقیه آن را خودم پرداخت کردم و همان زمان تشکر هم کردم که باعث شدند در لیگ جعلی بازی نکنم. اما در نهایت سیاسی باعث شد از پرسپولیس بروم.
وی افزود: رحیمی آن زمان که همراه تیم ملی در آفریقای جنوبی بودم و با من تماس گرفت و تلاش کرد بمانم اما سیاسی باعث شد بروم و شرایط من طوری شد که تصمیم گرفتم به سپاهان برگردم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو