تا دوماه آینده به میادین ورزشی برمی‌گردم

از لحاظ جسمانی روز به‌ روز بهتر می‌شوم و تا دو ماه آینده به میادین ورزشی برمی‌گردم.

وزنه‌بردار سنگین‌وزن ایران از آمادگی کامل خود برای بازگشت به مسابقات ورزشی خبر داد و گفت: تا دوماه آینده به میادین ورزشی برمی‌گردم.

بهادر مولایی

بهادر مولایی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش بهادر مولایی که پس از سانحه تصادف درحال سپری کردن مراحل درمانی است، از آمادگی کامل خود تا ۲ ماه آینده و بازگشت به میادین ورزشی خبر داد و گفت: ازلحاظ جسمانی روزبه‌روز بهتر می‌شوم و ۶۰ درصد از عصب‌های پایم برگشته و مراحل درمانی خودم را با فیزیوتراپی و آب‌درمانی پشت سر می‌گذارم.

مولایی ادامه داد: طبق دستورات پزشک معالج ازلحاظ ارتوپدی مشکلی ندارم و از فروردین‌ماه می‌توانم تمرینات خود را شروع کنم.

وزنه‌بردار سنگین‌وزن کشورمان از مشکلات محل اقامت خود در تهران گفت: کلینیک سابق دکتر نوروزی در اختیار من و پدرم است و هیچ‌گونه امکاناتی نظیر تلویزیون، یخچال و غیره ندارند و فقط با یک موکت فرش شده است.

مولایی در رابطه با عدم حضور خود در المپیک ۲۰۱۶ برزیل اظهار داشت: در المپیک جا نماندم، من را جا انداختند و به‌رغم آنکه کاملاً در شرایط آمادگی خوبی به سر می‌بردم اما مسائلی دست‌به‌دست هم داد تا نتوانم در المپیک حضورداشته باشم و اکنون تمام تمرکز خودم را برای مسابقات جهانی که آذرماه قرار است برگزار شود قرار داده دام تا عضو تیم ملی باشم.

وی گفت: پس از حادثه تصادفی که برایم رخ داد متأسفانه مسئولین فدراسیون در حقم کم‌لطفی کردند چنانچه می‌توانستند برای حمایت خیلی کارها کنند که دریغ کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو