مسابقات تکواندو قهرمانی مازندران در نکا آغاز شد

مسابقات قهرمانی تکواندو استان مازندران در بخش کیوروگی و پومسه در سالن سردار طوسی نکا آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش محسن رمدانی در حاشیه برگزاری مسابقات تکواندو قهرمانی مازندران اظهار کرد: مسابقات تکواندو قهرمانی مازندران در رشته پومسه و کیوروگی با حضور ورزشکاران سراسر استان در سالن سردار طوسی در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه این دوره از بازی‌ها با حضور تکواندوکارانی از شهرهای مختلف استان در نکا برگزار شد، افزود: حدود ۳۰۰ تکواندوکار مازندرانی پسر از صبح امروز رقابت خود را برای کسب عنوان قهرمانی در این دوره از مسابقات استان در نکا آغاز کردند.

رئیس هیأت تکواندو نکا با اشاره به اینکه ۲۵۰ نفر از تکواندوکاران در رشته کیوروگی و ۵۰ تکواندوکار در رشته پومسه با هم رقابت می‌کنند، تصریح کرد: تیم‌های مختلفی از شهرستان‌های چالوس، نوشهر، جویبار، قائم‌شهر، ساری، بابل، بهشهر، نکا، گلوگاه، بابل و.. در این مسابقات حضور دارند.

این مسؤول خاطرنشان کرد: این مسابقات توسط حدود حدود ۵۰ داور از سراسر استان بر روی چهار تشک داوری می‌شود که سه تشک کیوروگی و یک تشک برای رشته پومسه است.

رمدانی با اشاره به اینکه شهرستان نکا در سال‌های گذشته بیشترین میزبانی برگزاری مسابقات را بر عهده داشته است، بیان کرد: با توجه به برگزاری منسجم مسابقات در خانه تکواندو محمودآباد، میزبانی مسابقات در این شهرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: نکا با توجه به داشتن یک‌هزار ورزشکار سازمان‌یافته و دارا بودن قهرمانان مختلف در مقام‌های مختلف ملی، جهانی و بین‌المللی یکی از شهرهای مهم و به نام مازندران در ورزش تکواندو است.

رئیس هیأت تکواندو نکا از برگزاری مسابقات تکواندو بزرگداشت هفته بسیج، ویژه دختران در شهرستان نکا خبر داد و گفت: این مسابقات هم روز گذشته با حضور ۴۰ تکواندوکار دختر نکایی از باشگاه‌های مختلف در شهرستان نکا در رده نونهالان و خردسالان برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو