علی کریمی به عنوان مدیر فنی تیم خونه به خونه مازندران منصوب شد

علی کریمی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان مدیرفنی تیم خونه به خونه مازندران در لیگ دسته اول باشگاه های کشور شد.

علی کریمی

علی کریمی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش محمدنعمتی مدیر رسانه ای باشگاه خونه به خونه مازندران گفت: علی کریمی بازیکن اسبق تیم پرسپولیس جمعه بعد از جلسه با مسئولان باشگاه خونه به خونه به عنوان مدیرفنی این تیم انتخاب شد.

وی با بیان اینکه هیئت مدیره باشگاه تنها هدفشان امسال صعود به لیگ برتر بوده است، بیان کرد: علی کریمی برای ایجاد شرایط بهتر در ادامه لیگ علی کریمی به عنوان مدیر فنی خونه به خونه مازندران منصوب شد.

مدیررسانه ای خونه به خونه ادامه داد: کریمی جمعه در بابل حضور داشت و طی برگزار کردن جلسه ای، این تصمیم گرفته شد و با او به توافق رسیدیم.

نعمتی با اشاره به جدا شدن فلوریس شاپ هلندی از تیم خونه به خونه مازندران، گفت: این مربی هلندی هفته گذشته به علت مشکل خانوادگی از کادر فنی خونه به خونه جدا شد و به کشورش بازگشت.

 

محمدعلی کریمی پاشاکی (متولد ۱۷ آبان ۱۳۵۷ در کرج ) مشهور به علی کریمی، بازیکن بازنشسته و مربی فوتبال ایرانی  است.

او در دوران بازیگری ۱۸ سالهٔ خود از سال ۱۳۷۵ تا ۱۳۹۳، سابقهٔ بازی در لیگ ۴ کشور ایران، امارات، آلمان و قطر و باشگاه‌های فتح، پرسپولیس ، الاهلی امارات ، بایرن مونیخ ، القطر، استیل آذین ،شالکه ۰۴ و تراکتور سازی  را دارد.

از سال ۱۳۷۷ تا ۱۳۹۱، کریمی بیش از یک دهه بازیکن تیم ملی فوتبال ایران  بود و با ۱۲۷ بازی و ۳۸ گل ملی، سومین بازیکن تاریخ ایران از نظر تعداد بازی ملی و سومین گلزن برتر این تیم مشترکاً با جواد نکونام به‌شمار می‌رود.

علی کریمی که به‌عنوان یک بازیساز دریبل زن  شناخته می‌شد، به «جادوگر» و «مارادونای آسیا» ملقب شده‌است. او همچنین در فعالیت‌های اجتماعی و خیریه شرکت داشته‌است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو