به طور رسمی استعفا نداده‌ام!!!

هنوز بصورت رسمی استعفایم را به باشگاه اعلام نکرده‌ام تا آنها با این تصمیم موافقت کنند.

سرمربی نساجی قائمشهر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر با تشکر از هواداران این تیم بابت حمایت‌هایشان گفت: متاسفانه شرمنده هواداران شدم.

محمود فکری  در مورد اخباری که پیرامون استعفایش از سمت سرمربیگری نساجی منتشر شده است، گفت: من هنوز بصورت رسمی استعفایم را به باشگاه اعلام نکرده‌ام تا آنها با این تصمیم موافقت کنند.
سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر همچنین از هواداران این تیم بخاطر حمایت او در بازی با فولاد یزد تشکر کرد و افزود: من تمام تلاشم را کردم که سهمی در موفقیت های نساجی داشته باشم ولی شرمنده هواداران شدم. در نهایت دوستان دیگر زورشان از من بیشتر بود و توانستند من را خسته کنند.

 نساجی مازندران در هفته پانزدهم لیگ دسته یک در خانه با سه گل فولاد یزد را شکست داد.

تیم فوتبال نساجی مازندران در لیگ‌های جام قدس ۱۳۶۸ و جام آزادگان در سال‌های ۱۳۷۰, ۱۳۷۱, ۱۳۷۲, ۱۳۷۳ حضور داشته و همواره از تیم‌های شهرستانی مدعی این رقابت‌ها محسوب میگشته است به طوری که گرفتن امتیاز از بازیهای خانگی نساجی مازندران برای حریفان نساجی حتی پرسپولیس و استقلال کاری سخت و ناشدنی بود. این تیم پس از سقوط کارخانجات نساجی همواره با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کرد و حتی واگذاری آن به بخش خصوصی هم نتوانست از مشکلات کمرشکن این تیم بکاهد. مشکلات این تیم ادامه داشت تا این که در سال ۱۳۸۷ با خلع ید قانونی مدیرعامل و مالک آن از سوی دولت و واگذاری آن به هیئت تربیت بدنی شهرستان قائمشهر با مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان و تقبل کردن تمام بدهی‌های این تیم به مهدی پرهام مدیرعامل شرکت پولادین سازه جهان فروخته شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو