یاسر ابراهیم زاده متولی دستگاه ورزش و جوانان سوادکوه شمالی شد

با حکم حییب حسین زادگان مدیر کل ورزش و جوانان مازندران یاسر ابراهیم زاده متولی دستگاه ورزش و جوانان سوادکوه شمالی شد تا سراجام ورزش سوادکوه شمالی از بی ثباتی خارج شود.

یاسر ابراهیم زاده

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش یاسر ابراهیم‌ زاده به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان سوادکوه‌ شمالی معرفی و به‌زودی طی مراسمی معارفه می‌شود.

شهرستان سوادکوه‌ شمالی در سال ۱۳۹۲ بنا به پیشنهاد وزارت کشور و به استناد ماده ۱۳ قانون تعاریف و ضوابط کشوری توسط هیأت وزیران تشکیل شد و راه‌اندازی ادارات و نهاد‌های شهرستانی از اولویت‌های این شهرستان قرار گرفت که هنوز تعداد قابل توجهی از ادارات و نهاد‌ها مستقر نشد.

اداره ورزش و جوانان با توجه به مدیریت دو حوزه مهم جوانان و ورزش و مراجعه تعداد زیادی از علاقه‌مندان ورزشی به آن اداره در زاویه نگاه علاقه‌مندان به توسعه قرار دارند.

اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه در ابتدا مانند بسیاری از ادارات و نهاد‌های این شهرستان تازه‌تأسیس، به صورت مشترک با شهرستان سوادکوه توسط رضا احمد‌زاده مدیریت شد و در اسفند سال ۱۳۹۳، علی سلیمانی با حفظ مسؤولیت پیگیری حوزه مدیریت اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان سوادکوه‌شمالی انتخاب شد و در مرداد ۱۳۹۵ با رفتن نخستین سرپرست اداره ورزش و جوانان سوادکوه‌ شمالی، شاهد مسؤولیت مجدد رضا احمد‌زاده به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان سوادکوه و سوادکوه‌ شمالی هستیم و در حکم جدید اداره کل ورزش و جوانان مازندران، یاسر ابراهیم‌ زاده از روز شنبه این هفته به عنوان مسؤول جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه‌ شمالی معرفی شد که قرار است به زودی، مراسم معارفه وی انجام شود.

یاسر ابراهیم‌زاده که کارشناس ارشد مدیریت استراتژیک ورزش، استاد دانشگاه، رئیس اداره ورزش و جوانان شهر سرخ‌رود، عضو مجمع نخبگان مازندران و مشاور ورزشی بخشداران و فرمانداران را در کارنامه خود دارد به عنوان سومین سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه شمالی انتخاب شد که مطمئنا با سوابق درخشان یاسر ابراهیم زاده شاهد رشد روزافزون ورزش و جوانان سوادکوه شمالی باشیم.

پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش این انتصاب را به  این برادر ارزشی و پرتلاش تبریک عرض نموده و از خداوند متعال آرزوی توفیق روز افزون را مسئلت دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو