غایب بزرگ به نام فرزان عاشورزاده در گرندی پری

نسیم ورزش: در حالیکه گفته می شد سجاد مردانی به باکو نخواهد رفت و در طرف مقابل فرزان عاشورزاده مسافر گرندی پری است، این دو تکواندوکار این موضوع را رد کردند.

عاشورزاده

سجاد مردانی، ملی پوش وزن ۸۰+ کیلوگرم ایران، با رد شایعات مبنی بر عدم حضور در مسابقات فاینال گرندپری باکو ۲۰۱۶ به “ورزش سه” گفت: «به هیچ عنوان چنین مساله ای صحت ندارد. در اردوهای تیم ملی حضور دارم و تمریناتم را با جدیت پیگیری می کنم تا برای شرکت در این رقابت ها آماده شوم.»

همچنین فرزان با اشاره به عدم حضور در مسابقات فاینال گرندپری ۲۰۱۶ افزود: «من تغییر وزن داده ام و از این پس در وزن ۶۳- کیلوگرم جهانی و ۶۸- کیلوگرم المپیکی مبارزه می کنم، برای همین هم این رقابت ها را از دست می دهم. تمرکز من برای شرکت در پیکارهای جام جهانی است و بعد از آن برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۷ تلاش خواهم کرد.»

مسابقات فاینال گرندپری ۲۰۱۶ باکو، در روزهای ۱۹ و ۲۰ آذرماه به میزبانی شهر «باکو» آذربایجان با گرید ۸ پیگیری می شود که ۸۰ امتیاز المپیکی را برای ورزشکاران طلایی، ۴۸ امتیاز برای ورزشکارانی که موفق به کسب مدال نقره شوند و ۲۸٫۸ امتیاز برای دارندگان مدال برنز این پیکارها در پی خواهد داشت. 

تیم ملی تکواندوی ایران در فاینال گرندپری ۲۰۱۵ مکزیک، توسط سجاد مردانی به مدال طلا رسید، فرزان عاشورزاده صاحب گردن آویز نقره شد و مسعود حجی زواره به مدال برنز دست یافت.

آرمین هادی پور، بهنام اسبقی، ابوالفضل یعقوبی، مسعود حجی زواره و سجاد مردانی با هدایت بیژن مقانلو بعنوان سرمربی، علیرضا نصرآزادانی بعنوان مربی و هادی افشار بعنوان مربی بدنساز در مسابقات فاینال گرندپری ۲۰۱۶ باکو به مصاف رقبایشان خواهند رفت.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو