درخشش دختران تکواندوکار مازنی در مسابقات جهانی

۳ تکواندو کار مازندرانی در وزن‌های ۸، ۹ و ۱۰ در مسابقات جهانی تکواندو بانوان درخشیدند.
فیض الله نفجم

فیض الله نفجم

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی  نسیم ورزش  فیض‌الله نفجم رئیس هیأت تکواندو مازندران با اشاره به درخشش دختران تکواندوکار مازندرانی در مسابقات جهانی که در «بورنابی» کانادا برگزار شد، اظهار کرد: در بخش بانوان این مسابقات توانستیم دو مدال طلا و برنز به دست آوریم.

وی افزود: سه تکواندوکار مازندرانی در وزن‌های ۸، ۹ و ۱۰ در این مسابقات حضور داشتند که در پایان پریسا جوادی در وزن هشت (منفی ۶۳ کیلوگرم) موفق به کسب مدال برنز شد و زهرا پوراسماعیل ملی‌پوش بابلی تیم ملی تکواندو هم در وزن ۱۰ (مثبت ۶۸ کیلوگرم) با اقتدار به مدال طلا رسید.

رئیس هیأت تکواندو مازندران با بیان اینکه متأسفانه زهرا شیدایی که در وزن ۹ (منفی ۶۸ کیلوگرم) شرکت کرده بود با توجه به تمام شایستگی‌های که داشت از کسب مدال بازماند، تصریح کرد: شیدایی شانس کسب مدال را داشت اما با اختلاف یک امتیاز بازی را به حریفی از کرواسی واگذار کرد.

وی ادامه داد: در بخش آقایان حمیدرضا هادیان و محمدرضا جمشیدی دو نماینده مازندرانی تیم ملی تکواندو بودند که از کسب مدال در این رقابت‌های بازماندند.

نفجم در پایان با اشاره به اینکه یوسف‌علی حاجی‌پور مربی بابلی، تیم ملی تکواندو را در این مسابقات همراهی می‌کرد، تصریح کرد: این دوره از مسابقات با قانون گذشته برگزار شد و استفاده از قانون جدید از جام جهانی اعمال می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو