مسابقه دو تیم در برابر حریفانشان در یک نیم روز به میزبانی هیات والیبال آمل

نسیم ورزش: مسابقه دو تیم در برابر حریفانشان در یک نیم روز به میزبانی هیات والیبال آمل برگزار خواهد شد که می توان از آن بعنوان ابتکار جالب فدراسیون والیبال یاد شود.

هیات والیبال آمل

میزبانی ۲ مسابقه حساس لیگ برتر ودسته یک والیبال باشگاه های کشور در یک نیم روز ابتکارجالب ودر نوع خود کم سابقه ای بوده که فدراسیون والیبال برنامه بازیهای آن را به هیات والیبال شهرستان آمل ابلاغ کرده است.براساس اعلام برنامه های فدراسیون والیبال ، هیات والیبال شهرستان آمل  ودریک سالن باید ۲ مسابقه تیم های کاله مازندران و کاله جوان مازندران را برابر حریفانشان میزبانی کند.
به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش براساس برنامه اعلام شده فدراسیون والیبال، تیم کاله جوان مازندران درچارچوب هفته سوم رقابتهای لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور و ازساعت ۱۴ و۳۰دقیقه عصرچهارشنبه درسالن ورزشی پیامبراعظم(ص) آمل میزبان تیم عقاب تهران است.

۲ تیم درحالی به مصاف هم خواهند رفت که عقاب تهران با ۴ امتیاز و کاله جوان با ۳ امتیاز از ۲دیدارگذشته شان هرکدام یک پیروزی ویک شکست رتبه های چهارم و پنجم گروه یک قرار دارند.
شاگردان احمد فتاح درتیم کاله جوان که عنوان سومی مشترک سال گذشته را نیز در پرونده کاری خود دارد، با توجه به میزبانی شان در بازی امروز درآمل امید بیشتری به کسب دومین پیروزی این فصل خود در خانه دارند.
بر اساس این گزارش پس از برگزاری این مسابقه ،دیدار حساس تیم های کاله مازندران و شهرداری تبریز درچارچوب هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور، در سالن ورزشی پیامبراعظم شهرستان آمل برگزار خواهد شد.
بازی این ۲تیم براساس برنامه اعلام شده فدراسیون والیبال از ساعت ۱۷ اعلام شده که با توجه به شرایط موجود، بازی دوم درساعت ۱۷ و۴۰دقیقه برگزار خواهد شد.
نکته جالب در برگزاری ۲ مسابقه والیبال لیگ برتر ولیگ دسته یک باشگاه های کشور است که نخستین بار شهرستان آمل وهیات والیبال به ابتکار برنامه ریزی های فدراسیون والیبال آن را دراین شهرستان درکمتر از۵ ساعت تجربه خواهد کرد.
شهرستان آمل یکی از قطب های والیبالی کشور ونیز تیم کاله مازندران به واسطه حضورپرشورتماشاگرانش دربازی های خانگی درآمل به یکی از پرطرفدارترین تیم های سالهای اخیروالیبال کشور لقب گرفته است اما این وضعیت با توجه به روز کاری در چهارشنبه بسیاری از علاقمندان به این رشته ورزشی را حداقل از تماشای یک مسابقه محروم خواهد کرد.
باشگاه کاله مازندران و هیات والیبال آمل پیشتر وبه منظور تشویق وحمایت تماشاگران از تیم دسته یکی کاله جوان، تماشای بازیهای خانگی این تیم را رایگان اعلام و بهای بلیط بازی های تیم کاله مازندران در لیگ برتر را نیز ۵۰هزار ریال تعیین کرده است.
با توجه به رایگان بودن بازی های کاله جوان مازندران ، تماشاچیان آملی برای حضور در سالن ورزشی پیامبراعظم آمل برای تماشای بازی اول ودوم تیم های کاله مازندران، از شرایط ناخواسته پیش آمده بهترین استقبال را خواهند داشت.
** فدراسیون می توانست زمان بازی را تغییر دهد
رییس هیات والیبال آمل دراین رابطه سه شنبه شب درگفت وگوبا خبرنگار ایرنا گفت: از شرایط به وجود آمده در تداخل همزمانی میزبانی این هیات در یک روز وکمتر از ۵ ساعت برای بازی ۲ تیم فشار زیادی به عوامل برگزاری مسابقه خواهد آورد.
‘حسن کوچک زاده ‘، با بیان اینکه این نوع برنامه ریزی فدراسیون والیبال ، فشار کاری ومسئولیتی هیات شهرستان را بیشتر کرده است، افزود: با توجه به سردی هوا وساعت بیشتری برای گرم نگه داشتن سالن هم برای تماشاگران وهم تیم ها، یکی از دغدغه های جدی هیات شده وامیدواریم که روز چهارشنبه به خیر وخوشی برای هیات والیبال آمل سپری شود.
وی ادامه داد: درحالی بازی از ساعت ۱۴و۳۰دقیقه شروع خواهد شد که عوامل این هیات از ساعت ۱۰صبح چهارشنبه فعال خواهند شد تا شرایط ناخواسته ای که نخستین بار برای این شهرستان پیش آمده مدیریت شود.
رییس هیات والیبال آمل ادامه داد: باشگاه کاله مازندران علاوه بریک سهمیه درلیگ برتر، یک تیم در لیگ دسته یک نیز دارد وجالب آنکه برنامه بازیهای ومیزبانی هر ۲ تیم درآمل با یک روز زودتر ویا دیرتر برگزار می شد.
کوچک زاده، ابرازامیدواری کرد: با توجه به پرطرفداربودن هر دوتیم وامکان بهره مندی بهترتماشاگران آملی از بازیهای خانگی کاله مازندران وکاله جوان، فدراسیون والیبال دربرنامه ریزی رقابتهای لیگ دسته یک تجدید نظر وبرنامه آن را درآمل جابه جا کند./ مهدی غلامی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو