برد شیرین عمران شهرداری ساری مقابل صالحین ورامین در قلعه عقاب ها

تیم سازمان عمران شهرداری ساری در ادامه رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور در بازی خانگی در برابر صالحین ورامین به پیروزی رسید و شگفتی دیگری در لیگ خلق کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش  در هفته هفتم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های مردان کشور  تیم سازمان عمران شهرداری ساری در یک بازی خانگی مهمان خود متین صالحین ورامین را سه بر دو شکست داد و شگفتی دیگر در لیگ خلق کرد.

این بازی‌ که از ساعت ۱۷ در حضور بیش از ۴ هزار تماشاگر مشتاق ساروی در سالن ورزشی سید رسول حسینی ساری برگزار شد.

بازیکنان تیم سازمان عمران شهرداری ساری با تشویق هواداران ساروی در حالیکه  در گیم‌های اول و دوم نتیجه بازی را به مهمان خود واگذار کرده بود  در ست‌های سوم، چهارم و پنجم در برابر حریف پیروز شود.

تیم سازمان عمران شهرداری ساری در گیم سوم با نتیجه ۲۸ بر ۲۶، در گیم چهارم ۳۰ بر ۲۸ و در گیم پنجم و سرنوشت‌ساز نیز ۱۵ بر ۹ متین صالحین ورامین را شکست داد و موفق به کسب دو امتیاز این بازی و  ۱۴ امتیازی شد و تیم متین صالحین ورامین نیز با برد در  گیم های اول و دوم  با نتیجه ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۲۲ میزبان خود عمران شهردرای ساری را شکست داد و یک امتیاز از این دیدار کسب کرد.

تیم سازمان عمران شهرداری ساری که تجربه نخستین دوره لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور را دارد از هفت بازی خود پنج برد و دو باخت کسب کرد و صاحب ۱۴ امتیاز شد و به‌عنوان شگفتی‌ساز لیگ برتر در بین مدعیان  قرار گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو