چه چیزی آتیلا حجازی را اینگونه برآشفته است؟!!!

نسیم ورزش: آتیلا حجازی بسیار برآشفته شده است و این امر سبب ساز درج مطلبی عجیب از سوی او در صفحه شخصی اش در فضای مجازی شده است.

پس از آنکه یکی از پیشکسوتان استقلال گفت پورحیدری از حجازی استقلالی تر بود، آتیلا حجازی پستی اینستاگرامی را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش آتیلا حجازی در پستی عجیب و غریب حرف هایی زده که احتمالا ناشی از عصبانیت اوست. حجازی در این پست نوشته: «خواهشمندم از این پس از نام پدر من کسی مایه نذاره، ایشون نه انسان بزرگی بوده نه بهترین دروازه بان تاریخ ایران و نه دومین دروازه بان قرن آسیاست، مربی گری هم که بلد نبوده و در زندگی شخصیش هم همش آویزون این و اون بوده که به جایی برسه پس لطفا بزرگواران دست از این نام بردارن، اصلا توی تاج و استقلال نبوده، اصلا کسی غلط کرده بگه حجازی انسان بوده، بابا بیخیالش بشید بذارید حداقل اونجا راحت باشه، اسم یک آدم کوچک رو که هیچ وقت نباید بیارید. ممنون».

این متن شنان دهنده شدت عصبانیت و ناراحتی آتیلا می باشد که نتوانسته در این خصوص برخورد منطقی از خود بروز دهد.

باید شان بزرگان فوتبال کشور را حفظ نماییم

گفتنی است آتیلا حجازی Attila Hejazi (متولد ۱۲ خرداد ۱۳۵۵ قد : ۱۷۹ ) بازیکن بازنشسته و مربی فوتبال است. وی پسر ناصر حجازی می‌باشد. آتیلا حجازی خواهری به نام آتوسا دارد و در سال ۱۳۷۴ در دانشگاه شهید بهشتی تهران پذیرفته شد. آتیلا از سال ۱۳۷۶ تا ۱۳۷۸ برای استقلال بازی کرد و سپس به استقلال رشت پیوست که پدرش ناصر سرمربی وقت آن بود. پس از آن که مظلومی سرمربی استیل‌آذین زاگرس در فصل ۱۳۹۰-۹۱ لیگ برتر شد، آتیلا در ۱۹ مهر ۱۳۹۱ به عنوان دستیار به این تیم پیوست.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو