قبل از المپیک خیلی‌ها وعده دادند/ نماینده مجلس حتی جوابم را نمی‌دهد

قبل از المپیک خیلی‌ها وعده دادند. دامادی، نماینده ساری در مجلس، هم قبل از مسابقات المپیک ریو به حرف‌هایم گوش کرد و مشکلاتم را جویا شد و گفت «به المپیک برو. هر وقت برگشتی من حمایتت می‌کنم» اما بعد از المپیک چند بار تماس گرفتم و جوابم را نداد.

محمد رضا براری

محمد رضا براری

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش ملی‌پوش دسته ۱۰۵ کیلوگرم وزنه‌برداری ایران گفت: نماینده ساری در مجلس گفت که حمایتت می‌کنم اما بعد از المپیک، جوابم را نداد.

محمدرضا براری در مورد شرایط فعلی خود اظهار داشت: در سال جاری مسابقات جهانی آمریکا و چند مسابقه بین‌المللی را پیش رو دارم اما نماینده ساری برایش اهمیتی ندارد که شهر ساری نماینده‌ای در این رقابت‌ها داشته باشد.

وی ادامه داد: من تمام تلاشم را به کار می‌گیرم که در مسابقات جهانی، مدال خوش‌رنگی بگیرم. تمریناتم را زود شروع کردم که بتوانم مدال طلا یا نقره را به دست بیاورم و البته تمام هدفم کسب مدال طلا است اما نماینده ساری هیچ حمایتی از من نمی‌کند.

ملی‌پوش دسته ۱۰۵ کیلوگرم وزنه‌برداری ایران با اشاره به وعده‌های مسئولان تصریح کرد: قبل از المپیک خیلی‌ها وعده دادند. دامادی، نماینده ساری در مجلس، هم  قبل از مسابقات المپیک ریو به حرف‌هایم گوش کرد و مشکلاتم را جویا شد و گفت «به المپیک برو. هر وقت برگشتی من حمایتت می‌کنم» اما بعد از المپیک چند بار تماس گرفتم و جوابم را نداد.

براری در پایان گفت: حتی پیام هم دادم و گفتم که می‌خواهم بدون دغدغه تمریناتم را انجام دهم و از من حمایت کنید اما باز هم جوابی از طرف او ندیدم. در این چند وقت مشکلات مالی زیادی داشته‌ام و بسیار ناراحتم که به عنوان یک ورزشکار المپیکی چنین برخوردهایی می‌بینم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو