توافق سروش رفیعی با سرخپوشان / اتمام دوران سربازی هافبک تراکتورسازی

علیرغم اتمام دوران سربازی هافبک تراکتورسازی، تا پایان نیم فصل می تواند برای تراکتور بازی کند.

سروش رفیعی

سروش رفیعی

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش سروش رفیعی هافبک ملی پوش تراکتورسازی تبریز با مدیران این باشگاه توافقی انجام داد که طی آن پیراهن تراکتورسازان را تا انتهای نیم فصل بپوشد.

رفیعی پس بازی با گسترش فولاد تبریز، مدت سربازی اش هم به پایان رسید تا به نوعی، قراردادش با تراکتورسازی به اتمام برسد. اما با توجه به قوانین نقل و انتقالات نمی تواند در حال حاضر به تیم دیگری برود.

از این رو تا پایان نیم فصل در این تیم می ماند تا پنجره نقل و انتقالات باز شود. رفیعی مشتریان پر و پا قرصی از پایتخت دارد اما مصطفی آجرلو و امیر قلعه نویی هم نمی خواهند به این راحتی، ستاره تیمشان را از دست دهند.

رفیعی پیشنهاد وسوسه انگیزی از همین تراکتور هم دارد اما هنوز هیچ تصمیمی در خصوص ماندن یا رفتن از این تیم پرطرفدار تبریزی نگرفته است.

این خبرمثل بمب در فضای مجازی سرخپوشان صدا داده است و هواداران بی شمار ارتش سرخ از حضور این بازیکن استقبال کردند.

حسین هدایتی حامی متمول سرخپوشان پایتخت وعده ی یک شکار بزرگ برای تیم محبوبش را داده بود.از دیروز خبر یک انتقال بزرگ روزنامه پیروزی وابسته به باشگاه پرسپولیس را تحت الشعاع قرار داده است و آنرا به صورت معما مطرح میکردند و از امروز نام سروش رفیعی به تیتر بزرگ فضای مجازی تبدیل شده است.

بعد از علیرضا بیرانوند و وحید امیری که از لرستان بودند. ساسان انصاری از ممسنی و حالا سروش رفیعی هم از ممسنی مربع لرهای ارتش سرخ را تکمیل خواهند کرد

نکته ی مهم اینکه سروش رفیعی در حال سپری کردن دوران خدمت سربازی در تیم تراکتورسازی هست ولی باشگاه پرسپولیس در تلاش هست این مشکل را حل کند تا این جوان رعنای نورآبادی را به خدمت بگیرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو