آموزش، اولویت اصلی روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان است

مشاورمدیرکل و مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران در گردهمایی و کارگاه آموزشی مسئولان روابط عمومی ادارات ورزرش و جوانان شهرستانهای استان گفت: آموزش، اولویت اصلی روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان است.

شکیبافر

شکیبافر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش  محمدحسین شکیبافر در گردهمایی مسئولان روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستانها با اشاره به اینکه آموزش، اولویت اصلی روابط عمومی های رزش و جوانان در انعکاس اخبار و رویدادهای ورزشی است، اذعان داشت: روابط عمومی ورزش و جوانان رنگ و نقش پررنگ در توسعه ورزش استان دارند.

وی از راه اندازی شورای اطلاع رسانی ورزش و جوانان استان در ماه آینده خبر داد و افزود: از بین روابط عمومی های برتر ادارات و هیات های ورزشی استان و خبرنگاران ورزشی، شورای اطلاع رسانی ورزش و جوانان استان شکل می گیرد.

مشاور مدیرکل و مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه روابط عمومی ها چشم بینا و گوش شنوای دستگاه ورزش هستند، اذعان داشت: فعالیت و عملکرد روابط عمومی ورزش و جوانان شهرستان های استان در امر اطلاع رسانی و اخبار ورزشی گسترده و بی نظیر است.

شکیبافر در ادامه از کسب مدال های متعدد توسط ورزشکاران مازندرانی در مسابقات مختلف برون مرزی خبر داد و اظهار کرد: افتخارآفرینی ورزشکاران آن قدر گسترده و زیاد است که تقریبا روزانه قهرمانان و پهلوانان این خطه برای کشور و استان خود مدال کسب می کنند.

وی همچنین از برگزاری گردهمایی و کارگاه آموزشی مسئولان روابط عمومی هیات های ورزشی استان به میزبانی شهرستان بابلسر خبر داد و افزود: با همکاری مسئولان روابط عمومی ادارات شهرستان ها و هیات های ورزشی ضمن اطلاع رسانی دقیق از رویدادهای ورزشی در توسعه ورزش استان نیز گام مثبت برداریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو