پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان مازندران بمناسبت روز ۱۳ آبان

حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در پیامی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ۱۳ آبان را تبریک گفت:

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران در پیامی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز را تبریک گفت.

در بخشی از این پیام آمده:

۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است، این روز، روز میعاد دانش آموزان تاریخ ایران اسلامی با شهیدان دانش آموز از آغاز نهضت امام خمینی(ه) تا شهیدان دفاع مقدس و نیز همه دانش آموزانی که در سراسر جهان در راه مبارزه برای آرمان خواهی جان در راه عدالت نثار می کنند تا ریشه ظلم بر چیده شود.

 ۱۳ آبان روز شگفتی است، روزی که حوادث بزرگ و سرنوشت ساز ملت ایران را بر پیشانی خود حک کرده است. روز دلاور مردان و زنان دیروز، امروز و فردا که درس زندگی را نه تنها در پشت نیمکت های چوبی بلکه از مردم غیور کوچه و بازار آموختند.

 

اینجانب ضمن گرامیداشت ۱۳ آبان و روزملی مبارزه با استکبار جهانی از عموم مردم شهید پرور و همیشه در صحنه ایران اسلامی به ویژه استان ولایتمدارمازندران و جامعه بزرگ ورزش استان، انتظار دارم همچنان که در تمامی صحنه های انقلاب حضوری آگاهانه را به نمایش گذاشتند این بار نیز با شرکت گسترده و فعال در راهپیمایی ۱۳آبان این روز خدایی ، فریاد خود را برای رسوا کردن آمریکا وهم دستان او سردهند تا بار دیگر با آرمان های شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و امام شهدا تجدید میثاق کرده باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو