از عملکرد بازیکنان رضایت دارم

تیم کاله تاکنون دیدارهای سنگینی طی هفته‌های ابتدایی لیگ برتر والیبال داشته و از عملکرد بازیکنان در دیدار مقابل بانک سرمایه رضایت دارم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش بهروز عطایی پس از دیدار دو تیم کاله مازندران و بانک سرمایه از سری مسابقات هفته چهارم لیگ برتر والیبال که با پیروزی سه بر صفر نماینده تهران پایان یافت، اظهار کرد: بازیکنان کاله مقابل تیم قدرتمند بانک سرمایه عملکرد بسیار خوبی داشتند و با امتیازهای نزدیک هر ست به پایان رسید.

وی افزود: این دیدار جنگ تجربه و جوانی بود، زیرا تجربه بر جوانی غالب می‌شود و با توجه به بازی بسیار خوب بازیکنان کاله و فشار زیاد بر روی حریف نتوانستند بر تجربه بانک سرمایه فایق بیایند.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با اعلام اینکه هواداران و والیبال‌دوستان توانستند بازی زیبایی را در زمین شاهد باشند، گفت: با توجه به شکست مقابل بانک سرمایه از عملکرد بازیکنان خود رضایت دارم.

این مربی با اشاره به اینکه کاله تاکنون بازی‌های سختی داشت و تیم‌های حریف از مهره‌های زیادی برخوردار بودند، اظهار کرد: تیم‌های حریف کاله تاکنون از باشگاه‌های پرمهره بوده که برای قهرمانی بسته شدند.

عطایی با اشاره به نتایج تیم‌های دیگر لیگ برتر تا هفته چهارم، خاطرنشان کرد: دیگر تیم‌ها بین تیم‌های میانه جدول بازی کردند و پیروزی و شکست برای آنها رقم خورد ولی کاله مازندران و ارومیه برابر سه تیم مدعی اول قهرمانی بازی کردیم و طبیعی است که می‌دانستیم مقابل آنها پیروز نیستیم.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با بیان اینکه تمام سعی خود را برای پیروزی در زمین به کار می‌بندم، یادآور شد: از سه بازی سنگین گذشته کاله، از عملکرد بازیکنان در دو دیدار پیکان و بانک سرمایه رضایت دارم.

این مربی با اشاره به اینکه امید دارم در آینده بتوانیم بهتر کار کرده و امتیازات لازم را کسب کنیم، ادامه داد: با توجه به بودجه لازم تیم راهی لیگ برتر شد و باید تا نیم فصل نخست لیگ برتر با شرایط موجود به میدان برویم و برای جذب بازیکن بعد نیم فصل چاره‌اندیشی شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو