هافبک ترکیه ای در یک قدمی پرسپولیس/ سروش رفیعی در استقلال یا پرسپولیس؟؟؟!!!

نماینده باشگاه تراکتورسازی با حضور در کشور ترکیه با یک هافبک ترکیه ای وارد مذاکره شد تا در صورت حصول توافقات نهایی وی در نیم فصل به جمع سرخ پوشان تبریزی ملحق شود .

سروش رفیعی

سروش رفیعی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش این بازیکن قرار است جانشین احتمالی سروش رفیعی در تراکتورسازی شود. چرا که دوران خدمت سربازی سروش در نیم فصل به پایان خواهد رسید. و از آنجا که تبریزی‌ها تا کنون موفق به جلب رضایت این هافبک خلاق نشده اند، در صدد پیشگیری برای رفع جای خالی این بازیکن بعد از جدایی برآمده‌اند .

از طرفی نیز چنانچه تراکتوری‌ها موفق به جلب رضایت بازیکن ترک شوند ناگزیر به خروج نام سروش رفیعی از فهرست تیم خواهند شد و این یعنی آزادسازی بمب بزرگ نقل و انتقالات که مشتریان دست به نقدی همچون استقلال، پرسپولیس و فولاد خوزستان دارد .

لازم به ذکر است که در بین تیم‌های خواهان سروش رفیعی باشگاه پرسپولیس جدی‌ترین تلاشها را از خود نشان داده و به نظر می رسد پس از اتمام خدمت سربازی، سروش را در جمع سرخ پوشان تهرانی ببینیم .

بعد از علیرضا بیرانوند و وحید امیری که از لرستان بودند. ساسان انصاری از ممسنی و حالا سروش رفیعی هم از ممسنی مربع لرهای ارتش سرخ را تکمیل خواهند کرد .

نکته ی مهم اینکه سروش رفیعی در حال سپری کردن دوران خدمت سربازی در تیم تراکتورسازی هست ولی باشگاه پرسپولیس در تلاش هست این مشکل را حل کند تا این جوان رعنای نورآبادی را به خدمت بگیرد.

برانکوایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به دنبال یک مهاجم خوش تکنیک و گلزن به نام سروش رفیعی است.که در صورت انجام این انتقال دومین بازیکن فوتبالیست شهرستان ممسنی به بزرگترین باشگاه ایران و آسیا خواهد پیوست.

تیم فوتبال پرسپولیس تهران یک سهمیه دیگر برای تکمیل فهرست لیگ برتری ش دارد.خبرها حکایت از آن دارد سروش رفیعی مهاجم نورآبادی تیم تراکتورسازی تبریز آخرین صید سرخپوشان خواهد بود .

این خبرمثل بمب در فضای مجازی سرخپوشان صدا داده است و هواداران بی شمار ارتش سرخ از حضور این بازیکن استقبال کردند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو