مجمع سالیانه هیات تیراندازی با کمان استان مازندران برگزار شد

مجمع سالیانه هیات تیراندازی با کمان مازندران با حضور محمدعلی شجاعی رئیس فدراسیون ، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان و حسین فرهادی رئیس هیات و اعضای مجمع تیراندازی با کمان برگزار شد.

index1 index2 index3 index4 index5 index8 index9 index10

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش این مجمع سالیانه که در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی ورزشی ایثار ساری برگزار شد، ضمن ارزیابی عملکرد یکساله هیات تیراندازی با کمان مازندران جهت توسعه و کشف استعداد این رشته ورزشی در سطح استان برنامه ریزی شد.

حسین فرهادی رئیس هیات تیر اندازی با کمان مازندران با بیان اینکه مازندران جزوهیات های برتر فدراسیون محسوب می شود، عنوان داشت: در راستای توسعه ورزش تیراندازی با کمان بیش از ۵۰ برنامه در استان اجرا شد که نمونه بارز این برنامه ها برگزاری مسابقات قهرمانی کشور تیراندازی با کمان انتخابی تیم ملی مردان و زنان در دو بخش کامپوند و ریکرو به میزبانی ساری مشاهده میشود.

در ادامه محمدعلی شجاعی رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان با بیان اینکه مازندران قطب اصلی ورزش کشور و سرشار از استعدادهای ورزشی است، بیان داشت: مسابقات قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی تیراندازی با کمان در سطح بالایی در ساری برگزار می شود که جا دارد از مسئولین برگزاری و هیات استان تشکر ویژه بعمل آورد.

وی در ادامه افزود: با توجه به میزبانی شایسته مازندران در انتخابی تیم ملی تصمیم داریم تا یکی از مسابقات بین المللی تیراندازی با کمان را در استان مازندران برگزار نماییم.

همچنین حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران بیان داشت: هیات تیروکمان استان با مدیریت خوب توانسته انتظارات اداره کل ورزش و جوانان استان را برآورده کند و به نتایج خوبی دست یابد.

وی با بیان اینکه هیات تیراندازی با کمان مازندران در حال حاضر جایگاه مناسبی در فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان دارد، اظهار کرد: هیات تیراندازی با کمان مازندران با توجه به عملکرد خوبش در آینده میتواند مجید قیدی های دیگری را هم در این رشته ورزشی پرورش دهد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه، عملکرد مثبت ورزشکاران مازنی در کاروان امام رضا(ع) قابل احترام است، تصریح کرد: پس از درخشش ورزشکاران مازندرانی در المپیک ۲۰۱۶، مهمترین برنامه این اداره کل حضور پررنگ ورزشکاران مازندرانی در مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی میباشد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در پایان با اشاره به پتانسیل بالای ورزش استان در رشته های مختلف خاطرنشان کرد: مازندران استان ورزشی است و ورزشکاران این خطه در کوتاه ترین بازده زمانی برای افتخارآفرینی نمایان می شوند.

خبر و عکس : محمد بابایی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو