استقلال از دور جام حذفی انصراف داد!!/دلایل انصراف استقلال از جام حذفی مشخص شد!!

طبق برنامه اعلام شده قرار بود روز پنجشنبه تیم فوتبال استقلال اهواز در چارچوب جام حذفی به مصاف اوکسین البرز برود اما مسئولان اهوازی تصمیم گرفتند که از حضور در این مسابقات انصراف دهند.

استقلال اهواز

استقلال اهواز

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری  و تحلیلی نسیم ورزش امین سلطانی سرپرست استقلال اهواز در این زمینه گفت: ما به ۲ دلیل از حضور در جام حذفی انصراف دادیم. اول اینکه بحث مالی وجود داشت و دوم این بود که در صورت پیروزی در این دیدار باید به اصفهان سفر می‌کردیم و مقابل ذوب‌آهن قرار می‌گرفتیم.

وی در ادامه تصریح کرد: ما به این ۲ دلیل تصمیم گرفتیم وقت بیشتری را برای آماده‌سازی تیم و حضور در لیگ دسته اول صرف کنیم چرا که وضعیت‌مان در لیگ دسته اول هم خوب نیست و با ۳ امتیاز در قعر جدول هستیم. تلاش می‌کنیم با تمرینات به آمادگی لازم دست پیدا کنیم و به پیروزی های بیشتری را در این مسابقات بدست آوریم.

طبق برنامه اعلام شده قرار بود روز پنجشنبه تیم فوتبال استقلال اهواز در چارچوب جام حذفی به مصاف اوکسین البرز برود اما مسئولان اهوازی تصمیم گرفتند که از حضور در این مسابقات انصراف دهند.به گزارش خبرنگار پایگاه خبری  و تحلیلی نسیم ورزش امین سلطانی سرپرست استقلال اهواز در این زمینه گفت: ما به ۲ دلیل از حضور در جام حذفی انصراف دادیم. اول اینکه بحث مالی وجود داشت و دوم این بود که در صورت پیروزی در این دیدار باید به اصفهان سفر می‌کردیم و مقابل ذوب‌آهن قرار می‌گرفتیم.وی در ادامه تصریح کرد: ما به این ۲ دلیل تصمیم گرفتیم وقت بیشتری را برای آماده‌سازی تیم و حضور در لیگ دسته اول صرف کنیم چرا که وضعیت‌مان در لیگ دسته اول هم خوب نیست و با ۳ امتیاز در قعر جدول هستیم. تلاش می‌کنیم با تمرینات به آمادگی لازم دست پیدا کنیم و به پیروزی های بیشتری را در این مسابقات بدست آوریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *